Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm granules all weather flooring ] αγώνας 128 προϊόντα.
Συνθετικός αθλητικός αθλητισμός IAAF που δαπεδώνει τη λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή σάντουιτς
| Πάχος:: | 13mm, ή προσαρμόζουν σύμφωνα με το αίτημα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Durable/UV ανθεκτικός/αντι-ολισθαίνοντας |
| χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, κ.λπ. |
Υπαίθρια χαλιά ISO14001 παιδικών χαρών παιδικών χαρών παιδιών μη τοξικά
| Υλικό:: | EPDM, σύνδεσμος PU |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης:: | PU:EPDM = 1kg:5.5kg ή 1kg:6kg |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Το σύστημα IAAF σάντουιτς πιστοποίησε τον τομέα αθλητικού αθλητισμού δαπεδώνοντας τη λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
| Δάχος:: | 13mm, ή προσαρμόστε σύμφωνα με το αίτημα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό:: | Ανθεκτικό στις υπεριώδεις ακτινοβολίες/Αντικατάστατο στην ολίσθηση |
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο, κόκκινο ή προσαρμοσμένο |
CE Πολυουρεθάνιο Τρόπος Τρέξιμου 13mm Συνθετικός Τρόπος Τρέξιμου Γεώρημα Δρομολογίου
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό πάτωμα |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | > 40% |
Λαστιχένιο γαλάκτωμα νερού συνδέσμων πολυουρεθάνιου ψίχουλου κατασκευής
| Συνδέοντας λειτουργία:: | Δομική κόλλα |
|---|---|
| Μορφολογία:: | Γαλάκτωμα νερού |
| Εφαρμογή:: | Κατασκευή |
Σχολικό Σύστημα Σάντουιτς Δρομολόγιο Δρομολόγιο Απορρόφηση Σοκ
| Παιχνίδι:: | Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Τρόποι εγκατάστασης:: | Εγκατάσταση επί τόπου με μηχανήματα και εργαλεία |
επιφάνεια χρώματος EPDM αντοχής διαδρομής 10mm λαστιχένια τρέχοντας
| Πάχος:: | 10mm |
|---|---|
| Χρώμα::: | προσαρμοσμένος |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Αντι-ΥΡ PU δρομολόγιο ανακύκλωσης SBR καουτσούκ αντίσταση φθοράς πάτωμα διαδρόμου
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση: | 138,6% |
|---|---|
| πάχος:: | 13 mm, ή πάχος ανά αίτηση |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
Σύνθετο PU τροχιά τρέξιμου θερμικής μόνωσης πλαστικό πάτωμα διαδρόμου
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση: | 138,6% |
|---|---|
| πάχος:: | 13mm, ή πάχος σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
Λαστιχένια τρέχοντας τρέχοντας διαδρομή συστημάτων σάντουιτς καιρικής αντίστασης διαδρομής CE PU
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |

