Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm granules all weather flooring ] αγώνας 128 προϊόντα.
Κόκκινη πράσινη αθλητική παιδική χαρά ψίχουλου Epdm λαστιχένια και τεχνητό Infilling χλόης
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μωβ, κλπ, μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | Συνδετικό PU: EPDM = 1: 6 ή 1:5.5 |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5-1.5mm, 1-4mm, 0.5-2.5mm, 2-4mm, Προσαρμοσμένο |
Jogging κίτρινη EPDM διαδρομής EPDM λαστιχένια επιφάνεια παιδικών χαρών δαπέδων
| Όνομα προϊόντων:: | Δάπεδο EPDM, λαστιχένιο δάπεδο EPDM, δαπέδωση κόκκων EPDM |
|---|---|
| Δομή προϊόντων::: | Το μίγμα EPDM με PU το σύνδεσμο και στρώνει στο έδαφος |
| Εφαρμογή:: | Διαδρομή Jogging, τομέας ικανότητας, τομέας άσκησης, αθλητισμός και έδαφος παιχνιδιού |
UV χρώμα αντίστασης που διαρκεί τα λαστιχένια κεραμίδια πατωμάτων δαπέδων ITF EPDM EPDM
| Όνομα προϊόντων:: | Λαστιχένιο δάπεδο EPDM, δαπέδωση κόκκων EPDM |
|---|---|
| Δομή προϊόντων::: | Μίγμα EPDM με PU |
| Εφαρμογή:: | Διαδρομή Jogging, πορεία περιπάτων, τομέας ικανότητας, τομέας άσκησης, αθλητισμός και έδαφος παιχνιδ |
Υγρός χύστε στο ψίχουλο το λαστιχένιο σύνδεσμο πολυουρεθάνιου διαφανής σύνδεσμος EPDM
| Όνομα προϊόντων:: | PU κόλλα, PU κόλλα, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| εφαρμογή:: | Τρέχοντας διαδρομή που εμφανίζεται, αθλητισμός που δαπεδώνει το επίστρωμα, δάπεδο παιδικών χαρών |
| Τύπος:: | Ένα συστατικό PU |
PU κόλλας πολυουρεθάνιου EPDM συγκολλητικός σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου λαστιχένιος
| Όνομα προϊόντων:: | PU σύνδεσμος, PU κόλλα, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | δάπεδο παιδικών χαρών παιδιών, τρέχοντας διαδρομή, αθλητική δαπέδωση |
| Συνδέοντας λειτουργία:: | Ισχυρή προσκόλληση, καλή σύνδεση |
Πορφυροί λαστιχένιοι κόκκοι για την τεχνητή όξινη αλκαλική αντίσταση τύρφης
| Υλικό:: | Καουτσούκ αιθυλενοπροπυλενίου-διενοτερπολυμερούς |
|---|---|
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, κίτρινο, μπλε, πορτοκαλί, μωβ κλπ. |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5 - 2,0 mm, 0,5-2,5 mm |
Πράσινο EPDM λαστιχένιο ψίχουλο IAAF για την αθλητική τρέχοντας διαδρομή
| Χρώμα:: | Τα κόκκινα, πράσινα, μπλε, διάφορα φωτεινά χρώματα για επιλέγουν |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές σώμα |
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | PU σύνδεσμος: EPDM=1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
αντοχή κόκκων 4mm υπαίθρια ανακυκλωμένη λαστιχένια
| Χρώμα:: | Κόκκινα, μπλε, διάφορα χρώματα |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές σώμα |
| Τυποποιημένα μεγέθη:: | 14mm, ή σύμφωνα με το requst |
Anti UV Color Lasting EPDM Rubber Granules
| Χρώμα:: | Μπλε, Κόκκινο, Κίτρινο, Μωβ, Πράσινο, διάφορα έντονα χρώματα |
|---|---|
| Υλικό:: | καουτσούκ αιθυλενίου-προπυλενίου-διενίου-τριπολυμερούς |
| Τυποποιημένα μεγέθη:: | 0,5-1,5mm, 1-2,5mm, 1-3mm. 2-4mm, ανά αίτημα |
Ο αγωνιστικός χώρος υγρός χύνει στους λαστιχένιους κόκκους το ελαστικό εμφανιμένος υλικό
| Χρώμα:: | Κόκκινο, Μπλε, Οραντζ, Γκρέν, διάφορα χρώματα |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Χρωματική διακόσμηση, προστασία ασφαλείας |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5mm-5.0mm, 1-4mm, 0.5-1mm.1-2mm.2-4mm.3-5mm, 0.5-1mm 1-2mm 2-4mm 3-5mm, Προσαρμοσμένο |

