Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm granules all weather flooring ] αγώνας 128 προϊόντα.
Διάφορο χρώμα χρωμάτων που διαρκεί αντι UV κόκκων Epdm το λαστιχένιο
| Χρώμα:: | τα διάφορα φωτεινά χρώματα για επέλεξαν, μπορούν να προσαρμόσουν |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | PU σύνδεσμος: EPDM =1:6 ή 1:5.5 |
| Λειτουργία:: | Προστασία ασφάλειας, μείωση θορύβου, διακόσμηση χρώματος, |
λαστιχένιο ψίχουλο κόκκων διακοσμήσεων EPDM χρώματος 1.5mm για το τρέξιμο της διαδρομής
| Ονομασία προϊόντος: | EPDM, καουτσούκ EPDM, κόκκοι EPDM |
|---|---|
| Λειτουργία: | Χρωματική διακόσμηση, Προστασία της ασφάλειας |
| Εφαρμογή: | Αθλητική παιδική χαρά, πίστα τρέξιμου, τεχνητό χορτάρι |
Το λαστιχένιο δάπεδο κόκκων EPDM, IAAF υγρό χύνει το λαστιχένιο δάπεδο
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Πράσινοι Infilling τύρφης Atrificial τιμών χρώματος ανταγωνιστικοί λαστιχένιοι κόκκοι Epdm
| Χρώμα:: | Διαφορετικά λαμπερά χρώματα για να διαλέξετε, μπορείτε να προσαρμόσετε |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | Συνδετικό PU: EPDM = 1: 6 ή 1:5.5 |
| Λειτουργία:: | Ασφάλεια Προστασία, χρωματική διακόσμηση, μείωση του θορύβου |
οι τοξικοί EPDM λαστιχένιοι κόκκοι 4mm μη υγροί χύνουν σε ισχύ
| Όνομα προϊόντων:: | Κόκκος EPDM, λαστιχένιος κόκκος EPDM, μόριο EPDM, κ.λπ. |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Παιδική χαρά, αθλητικός τομέας, τρέχοντας διαδρομή, τεχνητό infilling τύρφης |
| Πιστοποιητικά:: | RoHS, CE ISO9001 και ISO14001, SGS, κ.λπ. |
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM που δαπεδώνουν το λούνα παρκ περιοχής άσκησης
| Υλικό:: | Κόκκοι EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Μέγεθος:: | 14mm, ή ανά αίτημα |
Soundproof λαστιχένιο δάπεδο EPDM, εσωτερικό δάπεδο παιδικών χαρών
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Λαστιχένια περιεκτικότητα σε κόκκους:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, κ.λπ. |
Λούνα παρκ EPDM λαστιχένια αντοχή δαπέδων υψηλή
| Υλικό: | Κόκκοι EPDM και PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων: | PU σύνδεσμος: EPDM granule=1: 5.5or 1:6 |
| Χρώμα: | Πράσινος, μπλε, κόκκινος, κίτρινος, μαύρος. |
Παιχνιδιού ανθεκτικό αντι UV όζοντος δαπέδων πάρκων λαστιχένιο
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Λαστιχένια περιεκτικότητα σε κόκκους:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, κ.λπ. |
Μη τοξικό λαστιχένιο δάπεδο EPDM
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μείγματος:: | PU Binder: EPDM granule = 1kg: 5,5kg ή 1kg:6kg |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |

