Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm granules all weather flooring ] αγώνας 128 προϊόντα.
Κόκκοι από καουτσούκ EPDM Level Anti UV IAAF για δάπεδα παιδικής χαράς
| Χρώμα:: | Κόκκινο, Μπλε, Πράσινο, διάφορα χρώματα |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές σώμα |
| Τυποποιημένα μεγέθη:: | 0,5-1,5mm, 1-3m, 2-4mm ή σύμφωνα με το αίτημα |
Υγρό δάπεδο παιδικών χαρών κόκκων συνδέσμων EPDM πολυουρεθάνιου ψίχουλου λαστιχένιο
| Υλική δομή:: | 200kg/Barrel/250kg/Barrel |
|---|---|
| Η αξία Springback:: | 26mm |
| Εφαρμογή:: | Εμπορικό κατοικημένο κτήριο |
Κόκκινοι λαστιχένιοι τρέχοντας κόκκοι διαδρομής EPDM για την παιδική χαρά
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
PU κόκκων EPDM τρέχοντας διαδρομή, τρέχοντας διαδρομή σάντουιτς 13mm
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή πάχος ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
τρέχοντας επιφάνεια ραδιοφωνικής αναμετάδοσης κόκκων διαδρομής EPDM συστημάτων σάντουιτς 13mm
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή πάχος σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Πλήρης PUR συνθετική πίστα εξωτερικού EPDM υγρό στρώμα πάτωμα διαδρόμου
| Λειτουργία:: | Ασφάλεια Προστασία, Αδιάβροχο, Αντιστροχικό, διακοσμητικό |
|---|---|
| Χρώμα:: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
Πλαστική επιφάνεια με ψεκασμό Γελοί από συνθετικό καουτσούκ Όλες οι καιρικές συνθήκες
| Χρώμα:: | Κόκκινο, μπλε, κίτρινο, πράσινο. |
|---|---|
| Σχήμα:: | Επιφάνεια ψεκασμού, επιφάνεια μετάδοσης |
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
Χρωματισμένος Soundproof UV ανθεκτικός δαπέδων κόκκων EPDM λαστιχένιος
| Υλικό:: | EPDM, σύνδεσμος PU |
|---|---|
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
| Χρονική ανοχή:: | 7-10 εργάσιμες ημέρες |
λαστιχένιοι κόκκοι 0.5mm EPDM για την προστασία ασφάλειας παιδικών χαρών
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, πορφυρό, κ.λπ., μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 13mm, 0.52.5mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση χρώματος, προστασία ασφάλειας, αντιολισθητική |
EPDM λαστιχένιο αλκάλιο κόκκων διαδρομής αντοχής στις καιρικές συνθήκες τρέχοντας ανθεκτικό
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, πορφυρό, κ.λπ., μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 14mm, 0.52.5mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση χρώματος, προστασία ασφάλειας |

