Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm granules all weather flooring ] αγώνας 128 προϊόντα.
Αντι- UV Συνθετική πίστα τρέξιμου 13mm Σπρέι Κορφή επιφάνειας πάτωμα διάδρομου
| Παιχνίδι:: | Αθλητική πίστα, αθλητικός διάδρομος |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Προστασία ασφαλείας, αντιστατική, θερμική μόνωση |
| Χρώμα:: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |
Αντι PU ακίδων διάδρομος που δαπεδώνει τη UV απόδειξη
| Όνομα προϊόντων: | Αντι UV και PU αντι-ακίδων δάπεδο διαδρόμων |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού, %: | 38.9 |
| Κάθετη παραμόρφωση, χιλ.: | 1.74 |
Φιλική προς το περιβάλλον λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή EPDM
| Παιχνίδι:: | Αθλητισμός και Playround, αθλητικό τρέξιμο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Πλήρη PUR Εξωτερική Αθλητική Τρόπος Τρέξιμου από καουτσούκ Πιστοποιητικό IAAF
| Δάχος:: | 13mm, ή Προσαρμόστε ανά αίτηση |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο, κόκκινο ή προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικό:: | Ανθεκτικό στις υπεριώδεις ακτινοβολίες, Αντικατάρριψη, απορρόφηση κρούσεων |
Πλαστικό 13mm Συνθετική τροχιά για τρέξιμο Αντίσταση στο καιρό Σύστημα σάντουιτς
| Παιχνίδι:: | Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm διεθνές πάχος πρότυπο, ή πάχος μπορεί να προσαρμόσει |
| Επίπεδο προστασίας του περιβάλλοντος: | E1 |
Αντι-ΥΡ χρωματιστά ελαστικά πελετάκια για παιδική χαρά 1.5 mm EPDM ελαστικό δάπεδο
| Χρώμα:: | διάφορα λαμπερά χρώματα |
|---|---|
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5 - 1,5 mm, 1,0 - 2,0 mm, 1,0 - 2,5 mm, 1,0 - 4,0 mm, 1,0 - 3,5 mm |
| Διαλυτό βαρύ μέταλλο: | Κανένας έλεγχος έξω |
Αδιάβροχος καιρός ανθεκτικό 13mm δαπέδων διαδρόμων SPU
| Χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Γυμνάσια, σχολικά στάδια |
| Λειτουργία: | αντι-φωτογραφική διαφάνεια, αδιάβροχη, υψηλή αναπήδηση και αντι-ακίδες |
Αθλητισμός SPU που δαπεδώνει την καιρική ανθεκτική τρέχοντας διαδρομή 13mm πάχος
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 8-10 έτη |
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
Λαστιχένιος διάδρομος SPU που δαπεδώνει την αποδοτική αναπήδηση απομονωτών και την ανθεκτική απόδοση
| Πάχος: | 13mm |
|---|---|
| Απορρόφηση κλονισμού: | 35.2 |
| Κάθετη παραμόρφωση, χιλ.: | 0,8 |
Μόνος διάδρομος σχεδίων SPU κόμβων που δαπεδώνει την αδιάβροχη υψηλή αναπήδηση Soundproof
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Απορρόφηση κλονισμού, %: | 35.1 |

