Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm granules all weather flooring ] αγώνας 128 προϊόντα.
Καλή αντοχή σε καιρικές συνθήκες Προστασία του περιβάλλοντος ΠΟ Τρόπος τρέξης κατασκευαστής Κίνας
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο |
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
Υλικό συνθετικού καουτσούκ
| Αξία κατά της ολίσθησης:: | 56 |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη (MPA): | 1.12 |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Διαλυτική προστασία του περιβάλλοντος συνδέσμων πολυουρεθάνιου ψίχουλου λαστιχένια
| Συνδέοντας λειτουργία:: | Δομική κόλλα |
|---|---|
| Μορφολογία:: | Γαλάκτωμα νερού |
| Εκτατή επιμήκυνση:: | 103.6% |
Λαστιχένιο τρέχοντας τοξικό 13mm SPU πάχος διαδρομής μη
| Πάχος: | 13 |
|---|---|
| Απορρόφηση κλονισμού, %: | 35.6 |
| Κάθετη παραμόρφωση, χιλ.: | 0.8mm |
Συνθετικό πολυουρεθάνιο που τρέχει τις αθλητικές διαδρομές για την παιδική χαρά
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Αντι-Σπικ πολύχρωμη πίστα τρέξιμου PU πίστα τρέξιμου με πιστοποιητικό Iaaf
| Χρώμα: | κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Ποσοστό απορρόφησης κρούσης, %: | 38.9-40.1 |
Αθλητική PU τρέχοντας διαδρομής αθλητική δαπέδωση διαδρόμων ταρτάν πλαστική
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
PU διαδρόμων ταρτάν πλαστική αθλητική τρέχοντας αθλητική δαπέδωση διαδρομής
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
Αθλητισμός που δαπεδώνει τον αθλητικό PU τρέχοντας πλαστικό διάδρομο ταρτάν διαδρομής
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
Λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή 13mm παιδικών χαρών πάχος για υπαίθριο
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |

