Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm granules all weather flooring ] αγώνας 128 προϊόντα.
Διαφανής σύνδεσμος ένα πολυουρεθάνιου ψίχουλου λαστιχένιος συστατικό PU σύνδεσμος
| Όνομα προϊόντων:: | PU κόλλα, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου, PU κόλλα |
|---|---|
| Συνδέοντας λειτουργία:: | σύνδεση με SBR ή EPDM |
| εφαρμογή:: | PU σύνδεσμος για το τρέξιμο του δαπέδου διαδρομής και παιδικών χαρών |
Τρέξιμο του λαστιχένιου πολυαιθέρα MDI συνδέσμων πολυουρεθάνιου ψίχουλου διαδρομής
| Όνομα προϊόντων:: | PU κόλλα, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου, PU κόλλα |
|---|---|
| Συνδέοντας λειτουργία:: | σύνδεση με SBR ή EPDM |
| εφαρμογή:: | PU σύνδεσμος για το τρέξιμο του δαπέδου διαδρομής και παιδικών χαρών |
PU συνδέσμων πολυουρεθάνιου ψίχουλου παιδικών χαρών λαστιχένιος άχρωμος σύνδεσμος για τα λαστιχένια κεραμίδια
| Όνομα προϊόντων:: | PU ανεφοδιασμού εργοστασίων άμεσα σύνδεσμος |
|---|---|
| Συνδέοντας λειτουργία:: | σύνδεση με SBR ή EPDM για την παιδική χαρά ή τρέχοντας εμφάνιση δαπέδων διαδρομής |
| Πρώτες ύλες:: | MDI, πολυαιθέρας, κ.λπ. |
τρέχοντας διαδρομή 13mm PU, πλήρης τρέχοντας διαδρομή ταρτάν συστημάτων PUR
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, πάχος ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Στεγανοποιήστε την τρέχοντας διαδρομή 400m
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, πάχος ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Αντιολισθητική PU τρέχοντας διαδρομή, συνθετική τρέχοντας διαδρομή 0.4Mpa
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή πάχος ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
τρέχοντας διαδρομή συστημάτων σάντουιτς 13mm
| Παιχνίδι:: | τρέχοντας διαδρομή |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Τρόποι εγκατάστασης: | Σταθερός |
Σύστημα Sandwich Τάρτανα Τρόπο Επαγγελματικό Εξωτερικό Τρόπο Τρέξιμου
| Δάχος:: | 13mm, ή ανά αίτημα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό:: | αντι-ολίσθηση |
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κλπ. |
PU RoHS τρέχοντας διαδρομή, αδιάβροχη συνθετική αθλητική διαδρομή
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm, ή ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή IAAF
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό τρέξιμο |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Ασφάλεια Protetion, αντιστατική, θερμική μόνωση |
| Χρώμα:: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |

