Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm granules all weather flooring ] αγώνας 128 προϊόντα.
IAAF Συνθετική τροχιά τρέξιμου για όλα τα καιρικά φαινόμενα Θερμική μόνωση πάτωμα διαδρόμου
| Παιχνίδι:: | Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Τρόποι εγκατάστασης:: | Εγκατάσταση επί τόπου με μηχανήματα και εργαλεία |
Λαστιχένιες τρέχοντας διαδρομές RoHS αθλητικού κέντρου, διαδρομή IAAF EPDM Jogging
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Μη τοξικός αθλητισμός που δαπεδώνει το συγκολλητικό σύνδεσμο επιστρώματος πολυουρεθάνιου
| Συνδέοντας λειτουργία:: | Δομική κόλλα |
|---|---|
| Μορφολογία:: | Γαλάκτωμα νερού |
| Εφαρμογή:: | Κατασκευή |
ΣΟ-S05H 9mm καρφώνει τον τρέχοντας PU διάδρομο δαπεδώνοντας αντι Skiding
| Χρώμα: | κόκκινος, πράσινος κίτρινος, και μπλε |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | 39.3 |
| Εκτατή δύναμη: | 0.62mpa |
Γυμνάσια συνθετικό SPU που τρέχουν το αντι UV Ordorless δαπέδων
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
Soundproof δάπεδο SPU για το τρέχοντας υλικό δαπέδων διαδρομής σάντουιτς
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |
Συστήματα σάντουιτς δαπέδου 13 mm από καουτσούκ
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
13mm Iaaf Εγκριθείσα EPDM Ρουτίνα Granule Self Knot Μεικτός Τύπου PU πάτωμα διαδρόμου
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος/πράσινος/κίτρινος/μπλε |
| Δάχος: | 13mm |
Λαστιχένια αντοχή στις καιρικές συνθήκες EPDM που τρέχει αντι UV ανθεκτικό κόκκων διαδρομής
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, πορφυρό, κ.λπ., μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 14mm, 0.52.5mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση χρώματος, προστασία ασφάλειας |
2.0Mpa λαστιχένια υπαίθρια παιδική χαρά αντιολισθητικό ISO14001 κεραμιδιών
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |

