Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm granules all weather flooring ] αγώνας 128 προϊόντα.
Αντι UV φιλικός προς το περιβάλλον διαδρομής πολυουρεθάνιου λαστιχένιος αθλητικός
| πάχος: | 14mm |
|---|---|
| απορρόφηση κλονισμού: | >35% |
| παράγοντας τριβής: | 0,56 |
Λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή Polyurea πυριτίου που ψεκάζει διαπερατό μη τοξικό επιστρώματος
| Χρώμα: | Κόκκινος ή πράσινος ή μπλε |
|---|---|
| Υλικό: | Polyurea πυριτίου |
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
Μη τοξική Soundproof αθλητική συνθετική διαδρομή επιστρώματος πυριτίου ψεκάζοντας
| Χρώμα: | Κόκκινος ή πράσινος ή μπλε |
|---|---|
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
αντι φωτογραφική διαφάνεια απορρόφησης κλονισμού διαδρομής 13mm Laaf συνθετική PU τρέχοντας
| Υλικό: | ΠΕ |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε/κίτρινος |
13mm αδιάβροχος Soundproof αντιολισθητικός διαδρομής τρεξίματος σάντουιτς αθλητικός
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |
Τρέχοντας ένδυση διαδρομής 0.4Mpa συνθετικού λάστιχου σταδίων - ανθεκτική
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
Κόκκινη τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
| Παιχνίδι:: | Αθλητισμός και Playround, αθλητικό τρέξιμο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου SBR φιλική προς το περιβάλλον
| Παιχνίδι:: | Αθλητισμός και Playround, αθλητικό τρέξιμο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |

