Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm granules all weather flooring ] αγώνας 128 προϊόντα.
Καυτή πώληση Iaaf Πιστοποιημένο πάτωμα για όλα τα καιρικά φαινόμενα από κόκκους EPDM
| Υλικό: | Κόκκοι EPDM |
|---|---|
| Ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης: | 98.5% |
| Η αξία springback: | 26MM |
EPDM Granule Red PU Running Track Full Pour Polyurethane Binder (Κόκκινο EPDM κόκκινο ΠΥ)
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση: | 138,6% |
|---|---|
| Δάχος: | 13mm, ή πάχος σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | > 35% |
PU σάντουιτς κόκκων 13mm EPDM αθλητική τρέχοντας διαδρομή Soundproof
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13 mm πάχος διεθνούς προτύπου ή προσαρμογή |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
PU σάντουιτς κόκκων 13mm EPDM τρέχοντας διαδρομή για τη γυμναστική και το στάδιο
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13 mm πάχος διεθνούς προτύπου ή προσαρμογή |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
Πράσινο πολυουρεθάνιου αντι UV κόκκων συνδέσμων λαστιχένιο για την παιδική χαρά
| Χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, και ούτω καθεξής, μπορεί να ελέγξει το διάγραμμα χρώματος |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 13mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση δαπέδων, προστασία ασφάλειας |
Τα μπλε υπαίθρια λαστιχένια χαλιά παιδικών χαρών υγρά χύνουν τους κόκκους EPDM
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Χρωματιστή Πλατεία Περπατητόδρομος EPDM Γόμα Υψηλή ελαστικότητα
| Ονομασία του προϊόντος:: | Επεξεργασμένα έδαφη από EPDM, έδαφη από καουτσούκ EPDM, έδαφη από κόκκους EPDM |
|---|---|
| Δομή προϊόντος:: | EPDM Αναμειγνύεται με σύνδεσμο PU και λιθοποιείται στο έδαφος |
| Εφαρμογή:: | Δρόμος για τρέξιμο, γυμναστήριο, χώρος άσκησης, αθλητισμός και παιδική χαρά |
Παιδιών παιδικών χαρών φωτεινό χρώμα κόκκων δαπέδων EPDM λαστιχένιο
| Χρώμα:: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, κίτρινος, πορφυρός, προσαρμόστε |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές σώμα |
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | EPDM: PU=1: 5.5 ή 1:6 |
λαστιχένιο δάπεδο παιδικών χαρών ικανότητας κόκκων 3mm EPDM αντιολισθητικό
| Χρώμα:: | τα διάφορα φωτεινά χρώματα για επιλέγουν |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές σώμα |
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | PU σύνδεσμος: EPDM=1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
Ελαστικός UV ανθεκτικός ψίχουλου παιδικών χαρών λαστιχένιος κανένας εξασθενίζοντας λαστιχένιος κόκκος EPDM
| Χρώμα:: | Τα κόκκινα, πράσινα, μπλε, κίτρινα, πορφυρά, διάφορα φωτεινά χρώματα για επιλέγουν |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές σώμα |
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | EPDM: PU=1: 5.5 ή 1:6 |

