Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm granules all weather flooring ] αγώνας 128 προϊόντα.
Τεχνητό Infilling IAAF χλόης τρέχοντας διαδρομής πράσινο χρώμα κόκκων Epdm λαστιχένιο
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μωβ, προσαρμόστε |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές |
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | EPDM: PU=1:5.5 ή 1:6 |
Τρέχοντας διαδρομή παιδικών χαρών παιδιών κόκκων ουρανού μπλε EPDM λαστιχένια
| Χρώμα:: | Μπλε, κόκκινο, πράσινο, κλπ. |
|---|---|
| Υλικό:: | Καουτσούκ αιθυλενοπροπυλενίου-διενοτερπολυμερούς |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5-1.5mm, 1-2.5mm, 1-3mm. 2-4mm, κλπ. |
Υπαίθρια τρέχοντας διαδρομή σταδίων, τρέχοντας διαδρομή ISO9001 EPDM
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
PU διαδρομής συνθετικού λάστιχου IAAF τρέχοντας αντι ολισθαίνοντας λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή κόκκων συνδέσμων και EPDM
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
EPDM PU συνδέσμων συγκολλητικός UV ανθεκτικός πολυουρεθάνιου ψίχουλου λαστιχένιος
| Συνδέοντας λειτουργία:: | Ισχυρή προσκόλληση, καλή σύνδεση |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | δάπεδο παιδικών χαρών παιδιών, τρέχοντας διαδρομή, αθλητική δαπέδωση |
| Όνομα προϊόντων:: | PU σύνδεσμος, PU κόλλα, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου |
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου συνδέσμων συνδέσμων SBR EPDM PU
| Συνδέοντας λειτουργία:: | Ισχυρή προσκόλληση, καλή σύνδεση |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | δάπεδο παιδικών χαρών παιδιών, τρέχοντας διαδρομή, αθλητική δαπέδωση |
| Όνομα προϊόντων:: | PU σύνδεσμος, PU κόλλα, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου |
Αθλητική παιδική χαρά δαπέδων διαδρομής IAAF τρέχοντας που εμφανίζεται τους λαστιχένιους κόκκους EPDM
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μωβ, πορτοκαλί, προσαρμόστε |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | EPDM: PU=1:5.5 ή 1:6 |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5mm-5.0mm, 1-4mm, 2-4mm, 3-5mm, 2-4mm, Προσαρμοσμένο |
Κίνηση EPDM που δαπεδώνει την κολλοειδή κόλλα τμημάτων μορίων ενιαία που αναμιγνύει την επίστρωση
| Χρώμα: | κόκκινος πράσινος ή προσαρμόζει |
|---|---|
| Ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης: | 98.4 |
| Η αξία springback: | 25mm |
Υγρός χύστε στο δάπεδο ψίχουλου EPDM το λαστιχένιο PU συνδέσμων πολυουρεθάνιου σύνδεσμο
| Συνδέοντας λειτουργία:: | Δομική κόλλα |
|---|---|
| Μορφολογία:: | Γαλάκτωμα νερού |
| Εφαρμογή:: | Κατασκευή |
Κόκκινη τοποθετημένη σε στρώματα κινούμενη αδιάβροχη Soundproof αντι φωτογραφική διαφάνεια δαπέδων EPDM λαστιχένια
| Χρώμα: | Κόκκινο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σχολικές πίστες και γυμναστήρια |
| Ποσοστό ανάκτησης από συμπίεση: | 98.3 |

