Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm granules all weather flooring ] αγώνας 128 προϊόντα.
αντι UV EPDM λαστιχένιοι κόκκοι 3mm για το τεχνητό κίτρινο κόκκινο μπλε τύρφης
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, πορφυρό, κ.λπ., μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 13mm, 0.52.5mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση χρώματος, προστασία ασφάλειας, αντιολισθητική |
Μη εξασθενίζοντας λαστιχένιοι κόκκοι Jogging χρωματισμένο διαδρομή EPDM EPDM
| Χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, και ούτω καθεξής, μπορεί να ελέγξει το διάγραμμα χρώματος |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 13mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση δαπέδων, προστασία ασφάλειας |
Διαδρόμων κοινοτικό Epdm λαστιχένιο αλκάλιο διάβρωσης δαπέδων αντι ανθεκτικό
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μωβ, προσαρμόστε |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές |
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | EPDM: PU=1:5.5 ή 1:6 |
3mm χρωματισμένη λαστιχένια υψηλή ελαστικότητα προστασίας ασφάλειας κόκκων
| Χρώμα: | Μπλε, μπλε ουρανού |
|---|---|
| Λειτουργία: | Η προστασία ασφάλειας, μειώνει ελαστικό |
| Όνομα προϊόντων: | Κόκκοι EPDM, λάστιχο EPDM |
ελαστικοί EPDM 4mm λαστιχένιοι σβόλοι κόκκων μαξιλαριών για το τρέξιμο της διαδρομής
| Χρώμα: | Μπλε, μπλε ουρανού |
|---|---|
| Λειτουργία: | Η προστασία ασφάλειας, μειώνει ελαστικό |
| Όνομα προϊόντων: | Κόκκοι EPDM, λάστιχο EPDM |
Ψίχουλο λαστιχένιο αντι UV Ecolastic παιδικών χαρών EPDM παιδιών
| Χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, κίτρινος, πορφυρός, κ.λπ. |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 0.52.5mm, 13mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση χρώματος, προστασία ασφάλειας |
1.5mm Πλατόπεδο EPDM Granules Rubber Crumb Ανακυκλωμένη πίστα τρέξιμου
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, και ούτω καθεξής, μπορείτε να ελέγξετε χρωματικό διάγραμμα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 00,5-1,5 χιλιοστών, 1-3 χιλιοστών, 2-4 χιλιοστών, προσαρμοσμένο. |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση δαπέδων, προστασία της ασφάλειας |
Ταρτάν αθλητικό τρέχοντας διαδρομής μπλε χρώμα IAAF κόκκων Epdm λαστιχένιο επικυρωμένο
| Χρώμα:: | Διαφορετικά λαμπερά χρώματα για να διαλέξετε, μπορείτε να προσαρμόσετε |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | Συνδετικό PU: EPDM = 1: 6 ή 1:5.5 |
| Λειτουργία:: | Ασφάλεια Προστασία, χρωματική διακόσμηση, μείωση του θορύβου |
Τρέχοντας Infilling τύρφης διαδρομής τους τεχνητούς λαστιχένιους κόκκους IAAF FIFA Epdm επικυρωμένη
| Χρώμα:: | τα διάφορα φωτεινά χρώματα, μπορούν να προσαρμόσουν |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | PU σύνδεσμος: EPDM =1:6 |
| Λειτουργία:: | Η προστασία ασφάλειας, διακόσμηση χρώματος, θόρυβος μειώνει |
Τρέχοντας διαδρομής και παιδικών χαρών μπλε χρώμα ουρανού κόκκων Epdm λαστιχένιο
| Χρώμα:: | τα διάφορα φωτεινά χρώματα, μπορούν να προσαρμόσουν |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | PU σύνδεσμος: EPDM =1:6 |
| Λειτουργία:: | Η προστασία ασφάλειας, διακόσμηση χρώματος, θόρυβος μειώνει |

