Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm granules all weather flooring ] αγώνας 128 προϊόντα.
RoHS PU Δρόμος τρέξιμου Ανεμόπλευτος Σύνθετος Αθλητικός Δρόμος Σύστημα Sandwich
| Αμήκρυνση κατά τη διάσπαση: | 1380,6% |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 mm, ή κατόπιν αιτήματος |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
Λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή 13mm αθλητισμού συνθετική τρέχοντας διαδρομή
| Παιχνίδι:: | Αθλητισμός και Playround, αθλητικό τρέξιμο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Ουρανού μπλε χρώματος αντοχής τρέχοντας διαδρομή αθλητισμού διαδρομής σάντουιτς τρέχοντας
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |
Σχολείο να μην εξασθενίσουν τις λαστιχένιες τρέχοντας αντι ακίδες απορρόφησης κλονισμού διαδρομής
| Κάθετη παραμόρφωση: | 1.47mm |
|---|---|
| Αξία αντι-φωτογραφικών διαφανειών (bpn 20℃): | 47 |
| Εκτατό stength, MPA: | 1.11 |
Υπαίθρια λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή IAAF SPU επικυρωμένη
| Πάχος: | 13mm |
|---|---|
| Απορρόφηση κλονισμού: | 35.2 |
| Κάθετη παραμόρφωση, χιλ.: | 0,8 |
Λάστιχο τύπων σάντουιτς που τρέχει τοξικός αδιάβροχος Soundproof διαδρομής μη
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Γυμναστήρια, σχολικά στάδια, αθλητισμός στίβου και πισίνα |
| Υλικό: | Polyurea πυριτίου |
Πλήρης PU λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή αναπήδησης ύφους υψηλή αδιάβροχη για τα σχολεία
| Χρώμα: | κόκκινος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 8-10 έτη |
| Κάθετη παραμόρφωση: | 1.37mm |
Υψηλή UV PU αντίστασης τρέχοντας αντι ακίδα διαδρομής
| απορρόφηση κλονισμού: | >35 |
|---|---|
| σχέδιο:: | ψεκάζοντας επίστρωμα |
| εκτατή δύναμη: | >0.8Mpa |
Elasticity PU Running Track Anti Slidding Άνετο 13mm
| Υλικό: | ΠΕ |
|---|---|
| Thicknesss: | 13 χιλιοστά |
| Επίπεδο προστασίας του περιβάλλοντος: | E1 |
UV ανθεκτικό αθλητικό τρέχοντας να απορροφήσει κλονισμού πολυουρεθάνιου διαδρομών
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |

