Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ blue outdoor playground rubber flooring ] αγώνας 115 προϊόντα.
Πλήρης PUR συνθετική πίστα εξωτερικού EPDM υγρό στρώμα πάτωμα διαδρόμου
| Λειτουργία:: | Ασφάλεια Προστασία, Αδιάβροχο, Αντιστροχικό, διακοσμητικό |
|---|---|
| Χρώμα:: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου SBR φιλική προς το περιβάλλον
| Παιχνίδι:: | Αθλητισμός και Playround, αθλητικό τρέξιμο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Τρόπος από συνθετικό καουτσούκ Προστασία του περιβάλλοντος
| Παιχνίδι:: | Αθλητική πίστα, αθλητικός διάδρομος |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Προστασία ασφαλείας, αντιστατική, θερμική μόνωση |
| Χρώμα:: | Κόκκινο, μπλε, κίτρινο, πράσινο. |
Κόκκινη τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
| Παιχνίδι:: | Αθλητισμός και Playround, αθλητικό τρέξιμο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή 13mm, μη τοξική κόκκινη τρέχοντας διαδρομή
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Λαστιχένια PU τρέχοντας διαδρομή
| Παιχνίδι:: | Αθλητική τρέχοντας διαδρομή |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Χρώμα: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |
UV υπαίθρια αθλητική πλήρης PU αντίστασης τρέχοντας διαδρομή με το πιστοποιητικό Iaaf
| υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος/πράσινος/κίτρινος/μπλε |
| Βενζόλιο: | Κανένας έλεγχος έξω |
Στεγανοποιήστε την τρέχοντας διαδρομή 400m
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, πάχος ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Συνθετικός αθλητικός αθλητισμός IAAF που δαπεδώνει τη λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή σάντουιτς
| Πάχος:: | 13mm, ή προσαρμόζουν σύμφωνα με το αίτημα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Durable/UV ανθεκτικός/αντι-ολισθαίνοντας |
| χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, κ.λπ. |
Σύστημα Sandwich Τάρτανα Τρόπο Επαγγελματικό Εξωτερικό Τρόπο Τρέξιμου
| Δάχος:: | 13mm, ή ανά αίτημα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό:: | αντι-ολίσθηση |
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κλπ. |

