Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ blue outdoor playground rubber flooring ] αγώνας 115 προϊόντα.
Συνθετικό να απορροφήσει κλονισμού δαπέδων γήπεδο μπάσκετ του ISO
| Παιχνίδι:: | Καλαθοσφαίριση, μπάντμιντον, επιτραπέζια αντισφαίριση, κ.λπ. |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντιολισθητικός, κ.λπ. |
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, αθλητική παιδική χαρά |
PU πυριτίου 5mm παχύ αθλητικό δάπεδο αθλητικού δικαστηρίου καλαθοσφαίρισης
| Υλικό: | Πυρίτιο PU, πολυουρεθάνιο πυριτίου, επίστρωμα SPU |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αντισφαίριση, καλαθοσφαίριση, μπάντμιντον, πετοσφαίριση, κ.λπ. |
| Δομή:: | Ο εγχυτήρας, στρώμα μαξιλαριών, ενισχύει το στρώμα, topcoat στρώμα |
Λαστιχένιο συνθετικό δάπεδο IAAF γήπεδο μπάσκετ αντιολισθητικό
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, παιδική χαρά, αθλητικός και τομέας ανταγωνισμού |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχη, Soundproof, αντιολισθητική, προστασία ασφάλειας, κ.λπ. |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Φιλικός προς το περιβάλλον, eco-ελεύθερος |
Ξύλινη καλαθοσφαίριση κρυστάλλου αντίστασης ύδατος που δαπεδώνει την αντι φωτογραφική διαφάνεια
| Πάχος: | 8mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Σκούρο μπλε, μπλε, πράσινος |
| Εφαρμογή: | Αθλητική παιδική χαρά |
Ακρυλικός πράσινος υπαίθριος αδιάβροχος επιφανειών γήπεδο μπάσκετ
| Παιχνίδι:: | Καλαθοσφαίριση, μπάντμιντον, επιτραπέζια αντισφαίριση, κ.λπ. |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντιολισθητικός, κ.λπ. |
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, αθλητική παιδική χαρά |
Soundproof δάπεδο SPU για το τρέχοντας υλικό δαπέδων διαδρομής σάντουιτς
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |
Αντι UV λαστιχένια αθλητική διαδρομή
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό τρέχοντας δάπεδο διαδρομής |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή προσαρμοσμένο πάχος |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
PU πυριτίου υπαίθριο αθλητικό δάπεδο
| Παιχνίδι σφαιρών:: | Καλαθοσφαίριση, και πολυ αθλητική δαπέδωση |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχη, Soundproof, αντιολισθητική, προστασία ασφάλειας, κ.λπ. |
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, παιδική χαρά, αθλητικός και τομέας ανταγωνισμού |
Μόνα μορφωματικά λαστιχένια κεραμίδια PP αποξηράνσεων που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
| Χρώμα:: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, κίτρινος, πορφυρός, κ.λπ. |
|---|---|
| Λειτουργία: | Απορρόφηση κλονισμού, προστασία ασφάλειας, κ.λπ. |
| Όνομα:: | PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση |
Αντι-ΥΡ PU δρομολόγιο ανακύκλωσης SBR καουτσούκ αντίσταση φθοράς πάτωμα διαδρόμου
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση: | 138,6% |
|---|---|
| πάχος:: | 13 mm, ή πάχος ανά αίτηση |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |

