Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ blue outdoor playground rubber flooring ] αγώνας 115 προϊόντα.
Λαστιχένια αντοχή στις καιρικές συνθήκες EPDM που τρέχει αντι UV ανθεκτικό κόκκων διαδρομής
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, πορφυρό, κ.λπ., μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 14mm, 0.52.5mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση χρώματος, προστασία ασφάλειας |
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή IAAF
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό τρέξιμο |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Ασφάλεια Protetion, αντιστατική, θερμική μόνωση |
| Χρώμα:: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |
Ξύλινο σχέδιο σύστασης πολυουρεθάνιου γήπεδο μπάσκετ RoHS
| Παιχνίδι:: | Καλαθοσφαίριση, μπάντμιντον, επιτραπέζια αντισφαίριση, κ.λπ. |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντιολισθητικός, κ.λπ. |
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, αθλητική παιδική χαρά |
Το σύστημα IAAF σάντουιτς πιστοποίησε τον τομέα αθλητικού αθλητισμού δαπεδώνοντας τη λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
| Δάχος:: | 13mm, ή προσαρμόστε σύμφωνα με το αίτημα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό:: | Ανθεκτικό στις υπεριώδεις ακτινοβολίες/Αντικατάστατο στην ολίσθηση |
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο, κόκκινο ή προσαρμοσμένο |
Σύνθετο PU τροχιά τρέξιμου θερμικής μόνωσης πλαστικό πάτωμα διαδρόμου
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση: | 138,6% |
|---|---|
| πάχος:: | 13mm, ή πάχος σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
ΣΟ-S01 ισχυρό και ανθεκτικότερο μοναδικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ spu εργοστασίων κλειδώματος
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Χρώμα: | Το μπλε ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
Ουρανού μπλε χρώματος αντοχής τρέχοντας διαδρομή αθλητισμού διαδρομής σάντουιτς τρέχοντας
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |
Σχολικό Σύστημα Σάντουιτς Δρομολόγιο Δρομολόγιο Απορρόφηση Σοκ
| Παιχνίδι:: | Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Τρόποι εγκατάστασης:: | Εγκατάσταση επί τόπου με μηχανήματα και εργαλεία |
Υψηλό - ποιότητα και ανθεκτικός και φλόγα - επίπεδο 1 καθυστερούντω SPU δάπεδο καλαθοσφαίρισης
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Εξουσιοδότηση: | 8-10years |
CE Πολυουρεθάνιο Τρόπος Τρέξιμου 13mm Συνθετικός Τρόπος Τρέξιμου Γεώρημα Δρομολογίου
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό πάτωμα |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | > 40% |

