Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ blue outdoor playground rubber flooring ] αγώνας 115 προϊόντα.
ΣΟ-S01 RoHS και αδιάβροχο και Soundproof δάπεδο καλαθοσφαίρισης Polyurea πυριτίου
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Εξουσιοδότηση: | 8-10years |
Καμία τοξικότητα και καμία μυρωδιά και κατάλληλος στην αθλητική δαπέδωση καλαθοσφαίρισης κατασκευής SPU
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εξουσιοδότηση: | 8-10years |
Δάπεδο γήπεδο μπάσκετ ΣΟ-S01 ITTF και υψηλό αδιάβροχο δάπεδο Quanlity
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
Δάπεδο καλαθοσφαίρισης στρώματος ένδυση-αντίστασης ΣΟ-s04-γ Cryatal για το σχολείο
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή ξύλινο χρώμα ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
RoHS PU Δρόμος τρέξιμου Ανεμόπλευτος Σύνθετος Αθλητικός Δρόμος Σύστημα Sandwich
| Αμήκρυνση κατά τη διάσπαση: | 1380,6% |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 mm, ή κατόπιν αιτήματος |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
PU RoHS τρέχοντας διαδρομή, αδιάβροχη συνθετική αθλητική διαδρομή
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm, ή ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
PU κόκκων EPDM τρέχοντας διαδρομή, τρέχοντας διαδρομή σάντουιτς 13mm
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή πάχος ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Αντιολισθητική PU τρέχοντας διαδρομή, συνθετική τρέχοντας διαδρομή 0.4Mpa
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή πάχος ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
τρέχοντας διαδρομή 13mm PU, πλήρης τρέχοντας διαδρομή ταρτάν συστημάτων PUR
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, πάχος ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
τρέχοντας επιφάνεια ραδιοφωνικής αναμετάδοσης κόκκων διαδρομής EPDM συστημάτων σάντουιτς 13mm
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή πάχος σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |

