Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ blue outdoor playground rubber flooring ] αγώνας 115 προϊόντα.
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM, μπλε υπαίθριο λαστιχένιο δάπεδο παιδικών χαρών
| Υλικό:: | Σκόρπια EPDM και σύνδεσμος PU |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης:: | Συσκευή σύνδεσης PU: κόκκοι EPDM = 1: 5,5 ή 1: 6 |
| Χρονική ανοχή:: | 7-10 ημέρες |
Τα μπλε υπαίθρια λαστιχένια χαλιά παιδικών χαρών υγρά χύνουν τους κόκκους EPDM
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Αντιολισθητικό Δάπεδο από καουτσούκ για υπαίθρια παιδική χαρά EPDM Wet Pour Rubber
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Λαστιχένια περιεκτικότητα σε κόκκους:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% κ.λπ. |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Πλατόπεδο Εξωτερικό EPDM Γόμα Γόμα Θερμική μόνωση Πλούσιο χρώμα
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε κόκκους καουτσούκ:: | 8%-20%, κλπ. |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
EPDM λαστιχένια λαστιχένια χαλιά παιδικών χαρών δαπέδων ISO υπαίθρια
| Όνομα προϊόντων:: | Λαστιχένιο δάπεδο EPDM, κόκκοι EPDM που δαπεδώνει, |
|---|---|
| Δομή προϊόντων::: | Μίξη με PU το σύνδεσμο και επίστρωση στο έδαφος |
| Χρήση:: | παιδική χαρά, αθλητικός τομέας, τομέας ικανότητας |
Παιχνιδιού ανθεκτικό αντι UV όζοντος δαπέδων πάρκων λαστιχένιο
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Λαστιχένια περιεκτικότητα σε κόκκους:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, κ.λπ. |
Υπαίθριο επαγγελματικό λαστιχένιο δάπεδο EPDM για την παιδική χαρά ικανότητας/άσκησης
| Υλικό: | Κόκκοι EPDM |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος/πράσινος/κίτρινος/μπλε |
| Ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης: | 98.5% |
UV ανθεκτικό λαστιχένιο δάπεδο 2mm EPDM ασφαλές υπαίθριο δάπεδο παιδιών
| Όνομα προϊόντων:: | Δάπεδο EPDM, λαστιχένιο δάπεδο EPDM, δάπεδο παιδικών χαρών |
|---|---|
| Δομή προϊόντων::: | PU ο σύνδεσμος και EPDM χύνουν σε ισχύ |
| Εφαρμογή:: | Λαστιχένια παιδική χαρά, τρέχοντας διαδρομή, jogging διαδρομή |
2.0Mpa λαστιχένια υπαίθρια παιδική χαρά αντιολισθητικό ISO14001 κεραμιδιών
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Παιδιών παιδικών χαρών φωτεινό χρώμα κόκκων δαπέδων EPDM λαστιχένιο
| Χρώμα:: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, κίτρινος, πορφυρός, προσαρμόστε |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές σώμα |
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | EPDM: PU=1: 5.5 ή 1:6 |

