Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ blue outdoor playground rubber flooring ] αγώνας 115 προϊόντα.
ISO μπλε EPDM κόκκοι καουτσούκ Αθλητικό πάτωμα Τρόπος τρέξιμου Πλατόπεδο
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε κόκκους καουτσούκ:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% κλπ. |
| Ονομασία του προϊόντος:: | Εξωτερικό Πλατόπεδο Αθλητισμού Γότσος Τρόπος Τρέξιμο EPDM Σκόνταρα καουτσούκ |
ελαστικοί EPDM 4mm λαστιχένιοι σβόλοι κόκκων μαξιλαριών για το τρέξιμο της διαδρομής
| Χρώμα: | Μπλε, μπλε ουρανού |
|---|---|
| Λειτουργία: | Η προστασία ασφάλειας, μειώνει ελαστικό |
| Όνομα προϊόντων: | Κόκκοι EPDM, λάστιχο EPDM |
αντι UV EPDM λαστιχένιοι κόκκοι 3mm για το τεχνητό κίτρινο κόκκινο μπλε τύρφης
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, πορφυρό, κ.λπ., μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 13mm, 0.52.5mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση χρώματος, προστασία ασφάλειας, αντιολισθητική |
λαστιχένιοι κόκκοι 0.5mm EPDM για την προστασία ασφάλειας παιδικών χαρών
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, πορφυρό, κ.λπ., μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 13mm, 0.52.5mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση χρώματος, προστασία ασφάλειας, αντιολισθητική |
Πράσινο πολυουρεθάνιου αντι UV κόκκων συνδέσμων λαστιχένιο για την παιδική χαρά
| Χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, και ούτω καθεξής, μπορεί να ελέγξει το διάγραμμα χρώματος |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 13mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση δαπέδων, προστασία ασφάλειας |
Ο αγωνιστικός χώρος υγρός χύνει στους λαστιχένιους κόκκους το ελαστικό εμφανιμένος υλικό
| Χρώμα:: | Κόκκινο, Μπλε, Οραντζ, Γκρέν, διάφορα χρώματα |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Χρωματική διακόσμηση, προστασία ασφαλείας |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5mm-5.0mm, 1-4mm, 0.5-1mm.1-2mm.2-4mm.3-5mm, 0.5-1mm 1-2mm 2-4mm 3-5mm, Προσαρμοσμένο |
Κόκκινη πράσινη αθλητική παιδική χαρά ψίχουλου Epdm λαστιχένια και τεχνητό Infilling χλόης
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μωβ, κλπ, μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | Συνδετικό PU: EPDM = 1: 6 ή 1:5.5 |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5-1.5mm, 1-4mm, 0.5-2.5mm, 2-4mm, Προσαρμοσμένο |
Τεχνητοί Infilling τύρφης χλόης συνθετικοί λαστιχένιοι κόκκοι Epdm μη τοξικοί
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μωβ, κλπ, μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | EPDM: PU=1:5.5 ή 1:6 |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5-1.5mm, 1-4mm, 0.5-2.5mm, 2-4mm, Προσαρμοσμένο |
Πλήρη PUR Εξωτερική Αθλητική Τρόπος Τρέξιμου από καουτσούκ Πιστοποιητικό IAAF
| Δάχος:: | 13mm, ή Προσαρμόστε ανά αίτηση |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο, κόκκινο ή προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικό:: | Ανθεκτικό στις υπεριώδεις ακτινοβολίες, Αντικατάρριψη, απορρόφηση κρούσεων |
6mm παχύ SPU πάτωμα πράσινο εξωτερικό μπάσκετ γήπεδο πλακάκια γήπεδο τένις
| Υλικό: | Πυρίτιο PU |
|---|---|
| Δομή:: | Πρωτόστρωμα, στρώμα μαξιλαριού, στρώμα ενίσχυσης, στρώμα επικάλυψης |
| Δάχος:: | 3-10mm κλπ, μπορεί να προσαρμόσει |

