Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ blue outdoor playground rubber flooring ] αγώνας 115 προϊόντα.
Εσωτερικό δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης ITF, πράσινο συνθετικό δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >45% |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
Ψίχουλο λαστιχένιο αντι UV Ecolastic παιδικών χαρών EPDM παιδιών
| Χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, κίτρινος, πορφυρός, κ.λπ. |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 0.52.5mm, 13mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση χρώματος, προστασία ασφάλειας |
Μη εξασθενίζοντας λαστιχένιοι κόκκοι Jogging χρωματισμένο διαδρομή EPDM EPDM
| Χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, και ούτω καθεξής, μπορεί να ελέγξει το διάγραμμα χρώματος |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 13mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση δαπέδων, προστασία ασφάλειας |
Υπαίθρια PU τρέχοντας διαδρομή, παντός καιρού τρέχοντας διαδρομή παιδικών χαρών
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή πάχος σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Ξύλινη σύσταση έξω από το δάπεδο γήπεδο μπάσκετ Soundproof
| Παιχνίδι:: | Καλαθοσφαίριση, μπάντμιντον, επιτραπέζια αντισφαίριση, κ.λπ. |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντιολισθητικός, κ.λπ. |
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, αθλητική παιδική χαρά |
EPDM λαστιχένιο αλκάλιο κόκκων διαδρομής αντοχής στις καιρικές συνθήκες τρέχοντας ανθεκτικό
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, πορφυρό, κ.λπ., μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 14mm, 0.52.5mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση χρώματος, προστασία ασφάλειας |
Αθλητική παιδική χαρά δαπέδων διαδρομής IAAF τρέχοντας που εμφανίζεται τους λαστιχένιους κόκκους EPDM
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μωβ, πορτοκαλί, προσαρμόστε |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | EPDM: PU=1:5.5 ή 1:6 |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5mm-5.0mm, 1-4mm, 2-4mm, 3-5mm, 2-4mm, Προσαρμοσμένο |
Ταρτάν αθλητικό τρέχοντας διαδρομής μπλε χρώμα IAAF κόκκων Epdm λαστιχένιο επικυρωμένο
| Χρώμα:: | Διαφορετικά λαμπερά χρώματα για να διαλέξετε, μπορείτε να προσαρμόσετε |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | Συνδετικό PU: EPDM = 1: 6 ή 1:5.5 |
| Λειτουργία:: | Ασφάλεια Προστασία, χρωματική διακόσμηση, μείωση του θορύβου |
Αντι- UV Συνθετική πίστα τρέξιμου 13mm Σπρέι Κορφή επιφάνειας πάτωμα διάδρομου
| Παιχνίδι:: | Αθλητική πίστα, αθλητικός διάδρομος |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Προστασία ασφαλείας, αντιστατική, θερμική μόνωση |
| Χρώμα:: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |
Υγρό δάπεδο επιστρώματος SPU, συνθετικό εσωτερικό λαστιχένιο γήπεδο μπάσκετ
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντιολισθητικός, κ.λπ. |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, αθλητική παιδική χαρά |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Φιλικός προς το περιβάλλον, eco-ελεύθερος |

