Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ blue outdoor playground rubber flooring ] αγώνας 115 προϊόντα.
Λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή 13mm παιδικών χαρών πάχος για υπαίθριο
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Ζωηρόχρωμο UV ανθεκτικό λαστιχένιο δάπεδο καλαθοσφαίρισης πολυουρεθάνιου πυριτίου αδιάβροχο
| Υλικό: | Πυρίτιο PU, SPU, πολυουρεθάνιο πυριτίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σχολική παιδική χαρά, στάδιο, δάπεδο γυμναστικής |
| Χρώμα: | Τα κόκκινα, πράσινα, μπλε, διάφορα φωτεινά χρώματα για επιλέγουν |
Πολυουρεθάνιο πυριτίου μπάσκετ καουτσούκ πάτωμα μπλε κόκκινο πάτωμα Spu
| Υλικό: | Πυρίτιο PU |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί. |
| Δάχος: | 3-10mm, κλπ, μπορεί να προσαρμόσει |
Πλαστική επιφάνεια με ψεκασμό Γελοί από συνθετικό καουτσούκ Όλες οι καιρικές συνθήκες
| Χρώμα:: | Κόκκινο, μπλε, κίτρινο, πράσινο. |
|---|---|
| Σχήμα:: | Επιφάνεια ψεκασμού, επιφάνεια μετάδοσης |
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
Soundproof υπαίθριο πυρίτιο PU δαπέδων γήπεδο μπάσκετ
| Πιστοποιητικό:: | ITF, IAAF |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντιολισθητικός, κ.λπ. |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Μη τοξικός, αντιολισθητικός, ανθεκτικός, άνευ ραφής |
αντοχή κόκκων 4mm υπαίθρια ανακυκλωμένη λαστιχένια
| Χρώμα:: | Κόκκινα, μπλε, διάφορα χρώματα |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές σώμα |
| Τυποποιημένα μεγέθη:: | 14mm, ή σύμφωνα με το requst |
Εξωτερικά πολύχρωμα κόκκοι EPDM από καουτσούκ
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε κόκκους καουτσούκ:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% κλπ. |
| Ονομασία του προϊόντος:: | Εξωτερικά καουτσούκ για το άθλημα, επιφανειακά καουτσούκ για το τρέξιμο, EPDM, κόκκοι καουτσούκ |
Εξωτερικά κόκκοι EPDM από καουτσούκ Αντιστατική θερμική μόνωση πολύχρωμα
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε κόκκους καουτσούκ:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% κλπ. |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
3mm χρωματισμένη λαστιχένια υψηλή ελαστικότητα προστασίας ασφάλειας κόκκων
| Χρώμα: | Μπλε, μπλε ουρανού |
|---|---|
| Λειτουργία: | Η προστασία ασφάλειας, μειώνει ελαστικό |
| Όνομα προϊόντων: | Κόκκοι EPDM, λάστιχο EPDM |
Wet Pour With PU Binder Red Color Rubber Granules EPDM
| Υλικό:: | Λάστιχο EPDM |
|---|---|
| Λαστιχένια περιεκτικότητα σε κόκκους:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% κ.λπ. |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |

