Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ blue outdoor playground rubber flooring ] αγώνας 115 προϊόντα.
IAAF Συνθετική τροχιά τρέξιμου για όλα τα καιρικά φαινόμενα Θερμική μόνωση πάτωμα διαδρόμου
| Παιχνίδι:: | Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Τρόποι εγκατάστασης:: | Εγκατάσταση επί τόπου με μηχανήματα και εργαλεία |
Υπαίθριο συνθετικό πυρίτιο PU δαπέδων γήπεδο μπάσκετ
| Παιχνίδι:: | Δάπεδο γήπεδο μπάσκετ |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντιολισθητικός, κ.λπ. |
| Πιστοποιητικό:: | ITF, IAAF |
Τεχνητό Infilling IAAF χλόης τρέχοντας διαδρομής πράσινο χρώμα κόκκων Epdm λαστιχένιο
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μωβ, προσαρμόστε |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές |
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | EPDM: PU=1:5.5 ή 1:6 |
Υψηλή καλαθοσφαίριση κρυστάλλου αναπήδησης που δαπεδώνει το αδιάβροχο Soundproof αντι UV
| Χρώμα: | Κόκκινοι, πράσινοι, μπλε ή μπορείτε να προσαρμόσετε |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδιο και γυμναστήρια |
| Πάχος: | 8mm ή εσείς μπορούν να προσαρμόσουν |
Υψηλή εκτατή καλαθοσφαίριση επιμήκυνσης ΣΟ-S01 SPU που δαπεδώνει την αντι φωτογραφική διαφάνεια 8mm
| Χρώμα: | Το μπλε ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης: | 92 |
| Φλόγα - επίπεδο καθυστερούντω: | level1 |
Αντι PU ακίδων διάδρομος που δαπεδώνει τη UV απόδειξη
| Όνομα προϊόντων: | Αντι UV και PU αντι-ακίδων δάπεδο διαδρόμων |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού, %: | 38.9 |
| Κάθετη παραμόρφωση, χιλ.: | 1.74 |
Υπαίθρια τρέχοντας διαδρομή σταδίων, τρέχοντας διαδρομή ISO9001 EPDM
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
ΣΟ-S05H 9mm καρφώνει τον τρέχοντας PU διάδρομο δαπεδώνοντας αντι Skiding
| Χρώμα: | κόκκινος, πράσινος κίτρινος, και μπλε |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | 39.3 |
| Εκτατή δύναμη: | 0.62mpa |
Αντι-Σπικ πολύχρωμη πίστα τρέξιμου PU πίστα τρέξιμου με πιστοποιητικό Iaaf
| Χρώμα: | κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Ποσοστό απορρόφησης κρούσης, %: | 38.9-40.1 |
PU διαδρομής συνθετικού λάστιχου IAAF τρέχοντας αντι ολισθαίνοντας λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή κόκκων συνδέσμων και EPDM
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |

