Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ blue outdoor playground rubber flooring ] αγώνας 115 προϊόντα.
Επαγγελματικό Flexility και άριστη αντοχή και διακοσμητικό δάπεδο καλαθοσφαίρισης λειτουργίας πατωμάτων
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
ΣΟ-S04 δάπεδο γήπεδο μπάσκετ κρυστάλλου και αδιάβροχος και Soundproof
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
PU πυριτίου κάθετης παραμόρφωσης 0.9mm και υψηλής αναπήδησης και Soundproof και εκτατής δύναμης 1.4mpa δάπεδο καλαθοσφαίρισης
| Material: | Silicon Polyurea |
|---|---|
| Application: | outdoor school stadiums and Gymnasiums |
| Color: | Red or you can customize |
1.8mpa εκτατή δύναμη και ελαστικό PU πυριτίου δάπεδο καλαθοσφαίρισης και Retardancy φλογών Level1
| Material: | Silicon Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Color: | Red or you can customize |
τρέχοντας διαδρομή συστημάτων σάντουιτς 13mm
| Παιχνίδι:: | τρέχοντας διαδρομή |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Τρόποι εγκατάστασης: | Σταθερός |
1.9mpa PU πυριτίου εκτατής δύναμης αντι-UV και υψηλής αναπήδηση δαπέδων αντισφαίρισης,
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
Πλαστικό 13mm Συνθετική τροχιά για τρέξιμο Αντίσταση στο καιρό Σύστημα σάντουιτς
| Παιχνίδι:: | Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm διεθνές πάχος πρότυπο, ή πάχος μπορεί να προσαρμόσει |
| Επίπεδο προστασίας του περιβάλλοντος: | E1 |
Αθλητική PU τρέχοντας διαδρομής αθλητική δαπέδωση διαδρόμων ταρτάν πλαστική
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
PU διαδρόμων ταρτάν πλαστική αθλητική τρέχοντας αθλητική δαπέδωση διαδρομής
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
Αθλητισμός που δαπεδώνει τον αθλητικό PU τρέχοντας πλαστικό διάδρομο ταρτάν διαδρομής
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |

