Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ athletic pu running track ] αγώνας 197 προϊόντα.
Αθλητική παιδική χαρά δαπέδων διαδρομής IAAF τρέχοντας που εμφανίζεται τους λαστιχένιους κόκκους EPDM
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μωβ, πορτοκαλί, προσαρμόστε |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | EPDM: PU=1:5.5 ή 1:6 |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5mm-5.0mm, 1-4mm, 2-4mm, 3-5mm, 2-4mm, Προσαρμοσμένο |
Λαστιχένιο UV αντι φωτογραφικών διαφανειών δαπέδων τρεξίματος Polyurea πυριτίου σάντουιτς αντι
| Χρώμα: | κόκκινος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Στάδια και γυμναστήρια σχολικής διαδρομής |
| Απορρόφηση κλονισμού: | 35.2 |
Κόκκινοι λαστιχένιοι τρέχοντας κόκκοι διαδρομής EPDM για την παιδική χαρά
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Τρέχοντας διαδρομής και παιδικών χαρών μπλε χρώμα ουρανού κόκκων Epdm λαστιχένιο
| Χρώμα:: | τα διάφορα φωτεινά χρώματα, μπορούν να προσαρμόσουν |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | PU σύνδεσμος: EPDM =1:6 |
| Λειτουργία:: | Η προστασία ασφάλειας, διακόσμηση χρώματος, θόρυβος μειώνει |
Αντι ακίδων υψηλή UV ένδυση διαδρομής αντίστασης λαστιχένια τρέχοντας - ανθεκτική
| Όνομα: | Τρέχοντας διαδρομή |
|---|---|
| Πάχος: | 13 |
| Απορρόφηση κλονισμού: | 35.3 |
Πλαστική επιφάνεια με ψεκασμό Γελοί από συνθετικό καουτσούκ Όλες οι καιρικές συνθήκες
| Χρώμα:: | Κόκκινο, μπλε, κίτρινο, πράσινο. |
|---|---|
| Σχήμα:: | Επιφάνεια ψεκασμού, επιφάνεια μετάδοσης |
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
Αντίσταση στην υπεριώδη ακτινοβολία PU Τροχιά τρέξιμου Σιλικόνιο Πολυουρία Καουτσούκ Αθλητική συνθετική τροχιά
| χρώμα: | Κόκκινο ή μπορείτε να προσαρμόσετε |
|---|---|
| Υλικά: | Πολυουρία πυριτίου |
| Δάχος: | 13mm ή μπορείτε να προσαρμόσετε |
Υψηλή αντοχή στην ολίσθηση Αθλητική πίστα για τρέξιμο ομαλή επιφάνεια από καουτσούκ πίστα τρέξιμο
| Χρώμα: | Κόκκινο |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Απορρόφηση σοκ: | Υψηλή |
CE Πολυουρεθάνιο Τρόπος Τρέξιμου 13mm Συνθετικός Τρόπος Τρέξιμου Γεώρημα Δρομολογίου
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό πάτωμα |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | > 40% |
Αθλητισμός SPU που δαπεδώνει την καιρική ανθεκτική τρέχοντας διαδρομή 13mm πάχος
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 8-10 έτη |
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |

