Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ athletic pu running track ] αγώνας 197 προϊόντα.
Το Iaaf πιστοποίησε την παντός καιρού 13mm αθλητικά PU τρέχοντας διαδρομή/το δάπεδο διαδρόμων
| χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε/κίτρινος |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | 38.9%-40.1% |
Αθλητική PU τρέχοντας διαδρομής αθλητική δαπέδωση διαδρόμων ταρτάν πλαστική
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
Αθλητισμός που δαπεδώνει τον αθλητικό PU τρέχοντας πλαστικό διάδρομο ταρτάν διαδρομής
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
PU διαδρόμων ταρτάν πλαστική αθλητική τρέχοντας αθλητική δαπέδωση διαδρομής
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
RoHS PU Δρόμος τρέξιμου Ανεμόπλευτος Σύνθετος Αθλητικός Δρόμος Σύστημα Sandwich
| Αμήκρυνση κατά τη διάσπαση: | 1380,6% |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 mm, ή κατόπιν αιτήματος |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
PU RoHS τρέχοντας διαδρομή, αδιάβροχη συνθετική αθλητική διαδρομή
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm, ή ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
EPDM Granule Red PU Running Track Full Pour Polyurethane Binder (Κόκκινο EPDM κόκκινο ΠΥ)
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση: | 138,6% |
|---|---|
| Δάχος: | 13mm, ή πάχος σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | > 35% |
Το κόκκινο PU κόκκων EPDM τρέχοντας σύνολο διαδρομής χύνει το σύνδεσμο πολυουρεθάνιου
| Αμήκρυνση κατά τη διάσπαση: | 1380,6% |
|---|---|
| πάχος:: | 13mm, ή πάχος σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
Σύστημα σάντουιτς ISO PU Anti UV συνθετική πίστα τρέξιμου
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση: | 138,6% |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 mm, ή πάχος ανά αίτηση |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
Αντιολισθητική PU τρέχοντας διαδρομή, συνθετική τρέχοντας διαδρομή 0.4Mpa
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή πάχος ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |

