Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ athletic pu running track ] αγώνας 197 προϊόντα.
Στάδιο Ρούμπιν Ρούμπιν Ρουμπάν Αθλητικό Ρούμπιν Ρουμπάν Πιστοποιητικό IAAF Μη τοξικό
| Παιχνίδι:: | Αθλητισμός και Πλατόπεδο, Αθλητικό Τρέξιμο |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
τρέχοντας διαδρομή συστημάτων σάντουιτς 13mm
| Παιχνίδι:: | τρέχοντας διαδρομή |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Τρόποι εγκατάστασης: | Σταθερός |
Αθλητική λαστιχένια συνθετική τρέχοντας διαδρομή στίβου πολυουρεθάνιου
| Εφαρμογή:: | Συνθετικό Αθλητικό Τρόπος και Αθλητικό Πεδίο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |
| Τύπος:: | Αθλητική πίστα από PU καουτσούκ |
Πλαστικό 13mm Συνθετική τροχιά για τρέξιμο Αντίσταση στο καιρό Σύστημα σάντουιτς
| Παιχνίδι:: | Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm διεθνές πάχος πρότυπο, ή πάχος μπορεί να προσαρμόσει |
| Επίπεδο προστασίας του περιβάλλοντος: | E1 |
Σχολικό Σύστημα Σάντουιτς Δρομολόγιο Δρομολόγιο Απορρόφηση Σοκ
| Παιχνίδι:: | Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Τρόποι εγκατάστασης:: | Εγκατάσταση επί τόπου με μηχανήματα και εργαλεία |
IAAF Συνθετική τροχιά τρέξιμου για όλα τα καιρικά φαινόμενα Θερμική μόνωση πάτωμα διαδρόμου
| Παιχνίδι:: | Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Τρόποι εγκατάστασης:: | Εγκατάσταση επί τόπου με μηχανήματα και εργαλεία |
Τρόπος από συνθετικό καουτσούκ Προστασία του περιβάλλοντος
| Παιχνίδι:: | Αθλητική πίστα, αθλητικός διάδρομος |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Προστασία ασφαλείας, αντιστατική, θερμική μόνωση |
| Χρώμα:: | Κόκκινο, μπλε, κίτρινο, πράσινο. |
Αδιάβροχο συνθετικό δρομολόγιο για όλα τα καιρικά φαινόμενα
| Παιχνίδι:: | Γεωργία τροχιάς αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Η αναπνεύσιμη πλαστική τρέχοντας διαδρομή, υγρή χύνει την αθλητική δαπέδωση EPDM
| Παιχνίδι:: | τρέχοντας διαδρομή |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Τρόποι Εγκατάστασης: | Καθορισμένο |
Οικολογικά φιλικό συνθετικό δρομολόγιο IAAF
| Παιχνίδι:: | τρέχοντας διαδρομή |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |

