Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ athletic pu running track ] αγώνας 197 προϊόντα.
Υψηλής απόδοσης αυτοσυσκευασμένη λαστιχένια πίστα για κάθε μορφή προπόνησης αθλητισμού
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >38.9% |
13 χιλιοστών παχιάς ελαστικής πίστας με πιστοποιητικό IAAF αντοχής σε καιρικές συνθήκες
| Αντίσταση UV: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Αντίσταση στη φωτιά: | - Ναι, ναι. |
| Εγκατάσταση: | Ελαφριά. |
Εύκολη εγκατάσταση Ανθεκτική στη φωτιά τροχιά anti-UV
| Υλικό: | καουτσούκ |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Απορρόφηση σοκ: | Υψηλή |
PU διαδρομής συνθετικού λάστιχου IAAF τρέχοντας αντι ολισθαίνοντας λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή κόκκων συνδέσμων και EPDM
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή σχολικής κατασκευής SPU με το πιστοποιητικό Iaaf
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Απορρόφηση κλονισμού: | 35.8% |
Εξωτερικό Anti UV Full PU τύπου καουτσούκ τρέξιμο τροχιά εύκολο καθαρισμό και συντήρηση
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Δυνατότητα τράβηξης: | 0.4-0.8MPA |
Άνευ ραφής αντι ολισθαίνοντας αθλητική τρέχοντας διαδρομή αθλητικών πατωμάτων πολυουρεθάνιου ISSS
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Ασπρέι τύπου καουτσούκ τροχιά anti-UV μη τοξική με πιστοποιητικό IAAF
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Τύπος: | Επικάλυψη με ψεκασμό |
Προσαρμοσμένο δάπεδο διαδρομής SPU τρέχοντας για εσωτερικό υπαίθριο
| Υλικό: | SPU |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
| Πάχος: | 13mm |
ISO συνθετικό καουτσούκ τροχιά τρέξιμο ηχομόνωση ανθεκτικό στη φθορά πάτωμα διάδρομου
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |

