Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ athletic pu running track ] αγώνας 197 προϊόντα.
Εγκεκριμένη IAAF αθλητική λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή συστημάτων σάντουιτς ραδιοφωνικής αναμετάδοσης ουρανού μπλε EPDM
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε. |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm, ή προσαρμόστε το πάχος |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | 38.9% |
Καλή αντοχή σε καιρικές συνθήκες Προστασία του περιβάλλοντος ΠΟ Τρόπος τρέξης κατασκευαστής Κίνας
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο |
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
Το Iaaf ενέκρινε το αθλητικό δάπεδο διαδρόμων SPU από τον επαγγελματικό κατασκευαστή
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
|---|---|
| Αξία αντι-φωτογραφικών διαφανειών: | 56 (Bpn 20) |
| Σκληρότητα (ακτή Α), 20℃: | 47 |
Αντι UV φιλικός προς το περιβάλλον διαδρομής πολυουρεθάνιου λαστιχένιος αθλητικός
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
το διεθνές πρότυπο IAAF 13mm ενέκρινε τα αντι UV εμφανιμένος υλικά αθλητικών τομέων για την αθλητική τρέχοντας διαδρομή
| Δάχος:: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Πιστοποιητικά:: | Δελτίο ΕΚ 6-1994, σημείο 2.1. |
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε. |
Παντός καιρού συνθετική αθλητική διαδρομή 13mm λαστιχένιο δάπεδο διαδρομής Jogging επιστρώματος Spay
| Χρώμα:: | Κόκκινο, μπλε, πράσινο. |
|---|---|
| Υλικά:: | ΠΕ |
| Βενζόλιο: | Κανένας έλεγχος έξω |
Συνθετικός αθλητικός αθλητισμός IAAF που δαπεδώνει τη λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή σάντουιτς
| Πάχος:: | 13mm, ή προσαρμόζουν σύμφωνα με το αίτημα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Durable/UV ανθεκτικός/αντι-ολισθαίνοντας |
| χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, κ.λπ. |
Το σύστημα IAAF σάντουιτς πιστοποίησε τον τομέα αθλητικού αθλητισμού δαπεδώνοντας τη λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
| Δάχος:: | 13mm, ή προσαρμόστε σύμφωνα με το αίτημα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό:: | Ανθεκτικό στις υπεριώδεις ακτινοβολίες/Αντικατάστατο στην ολίσθηση |
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο, κόκκινο ή προσαρμοσμένο |
Διαφανής σύνδεσμος ένα πολυουρεθάνιου ψίχουλου λαστιχένιος συστατικό PU σύνδεσμος
| Όνομα προϊόντων:: | PU κόλλα, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου, PU κόλλα |
|---|---|
| Συνδέοντας λειτουργία:: | σύνδεση με SBR ή EPDM |
| εφαρμογή:: | PU σύνδεσμος για το τρέξιμο του δαπέδου διαδρομής και παιδικών χαρών |
EPDM PU συνδέσμων συγκολλητικός UV ανθεκτικός πολυουρεθάνιου ψίχουλου λαστιχένιος
| Συνδέοντας λειτουργία:: | Ισχυρή προσκόλληση, καλή σύνδεση |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | δάπεδο παιδικών χαρών παιδιών, τρέχοντας διαδρομή, αθλητική δαπέδωση |
| Όνομα προϊόντων:: | PU σύνδεσμος, PU κόλλα, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου |

