Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ athletic pu running track ] αγώνας 197 προϊόντα.
13mm Iaaf Εγκριθείσα EPDM Ρουτίνα Granule Self Knot Μεικτός Τύπου PU πάτωμα διαδρόμου
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος/πράσινος/κίτρινος/μπλε |
| Δάχος: | 13mm |
PU πυριτίου υπαίθριο αθλητικό δάπεδο 95 ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης για το σχολείο
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
Καλή απόδοση Σιλικόνιο PU γήπεδο τένις
| Υλικά: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/πράσινο/μπλε/ιώδες |
| Ψηλή παραμόρφωση: | 2.3mm |
Ακρυλικό PU πυριτίου μαξιλαριών δάπεδο αντισφαίρισης με την τριβή 73 φωτογραφικών διαφανειών
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
PU πυριτίου υπαίθριο αθλητικό δάπεδο
| Παιχνίδι σφαιρών:: | Καλαθοσφαίριση, και πολυ αθλητική δαπέδωση |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχη, Soundproof, αντιολισθητική, προστασία ασφάλειας, κ.λπ. |
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, παιδική χαρά, αθλητικός και τομέας ανταγωνισμού |
Λαστιχένιος διάδρομος SPU που δαπεδώνει την αποδοτική αναπήδηση απομονωτών και την ανθεκτική απόδοση
| Πάχος: | 13mm |
|---|---|
| Απορρόφηση κλονισμού: | 35.2 |
| Κάθετη παραμόρφωση, χιλ.: | 0,8 |
PU κόλλας πολυουρεθάνιου EPDM συγκολλητικός σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου λαστιχένιος
| Όνομα προϊόντων:: | PU σύνδεσμος, PU κόλλα, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | δάπεδο παιδικών χαρών παιδιών, τρέχοντας διαδρομή, αθλητική δαπέδωση |
| Συνδέοντας λειτουργία:: | Ισχυρή προσκόλληση, καλή σύνδεση |
Διαλυτική προστασία του περιβάλλοντος συνδέσμων πολυουρεθάνιου ψίχουλου λαστιχένια
| Συνδέοντας λειτουργία:: | Δομική κόλλα |
|---|---|
| Μορφολογία:: | Γαλάκτωμα νερού |
| Εκτατή επιμήκυνση:: | 103.6% |
Ακρυλικός πράσινος υπαίθριος αδιάβροχος επιφανειών γήπεδο μπάσκετ
| Παιχνίδι:: | Καλαθοσφαίριση, μπάντμιντον, επιτραπέζια αντισφαίριση, κ.λπ. |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντιολισθητικός, κ.λπ. |
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, αθλητική παιδική χαρά |
ΣΟ-S01 PU πυριτίου δάπεδο καλαθοσφαίρισης με την καλή κάθετη παραμόρφωση
| Υλικό: | Πυρίτιο PU |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Χρώμα: | Κόκκινοι, πράσινοι, μπλε, ή μπορείτε να προσαρμόσετε |

