Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ athletic pu running track ] αγώνας 197 προϊόντα.
ΣΟ-S02 PU πυριτίου δάπεδο αντισφαίρισης και διαπερατότητα νερού 0mm/min
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
PU Slicon υπαίθρια απορρόφηση κλονισμού Rebounce μαξιλαριών δαπέδων καλαθοσφαίρισης
| Λειτουργία:: | Ασφαλής προστασία, όμορφη διακόσμηση |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό παιχνίδι, γήπεδο μπάσκετ, γήπεδο αντισφαίρισης |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Παντός καιρού, αντι-UV, φιλικός προς το περιβάλλον |
Δάπεδο καλαθοσφαίρισης SPU
| Η αξία springback: | 30 |
|---|---|
| συντελεστής τριβής ολίσθησης: | 0,53 |
| ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης: | 97 |
Αθλητικό γήπεδο Σιλικόνιο PU Αθλητικό πάτωμα για γήπεδο μπάσκετ και γήπεδο τένις
| Χρώμα: | Κόκκινο/πράσινο/μπλε/κίτρινο, μπορεί να προσαρμοστεί |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
| πακέτο: | Βαρέλια και παλέτες |
Διαλυτικός ελεύθερος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου λαστιχένιος για τους κόκκους EPDM
| Όνομα προϊόντων:: | PU σύνδεσμος, PU κόλλα, PU κόλλα |
|---|---|
| εφαρμογή:: | Τρέχοντας διαδρομή, αθλητισμός που δαπεδώνει, δάπεδο παιδικών χαρών |
| Τύπος:: | Σύνδεσμος EPDM PU, σύνδεσμος SBR PU |
Υγρός χύστε στο ψίχουλο το λαστιχένιο σύνδεσμο πολυουρεθάνιου διαφανής σύνδεσμος EPDM
| Όνομα προϊόντων:: | PU κόλλα, PU κόλλα, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| εφαρμογή:: | Τρέχοντας διαδρομή που εμφανίζεται, αθλητισμός που δαπεδώνει το επίστρωμα, δάπεδο παιδικών χαρών |
| Τύπος:: | Ένα συστατικό PU |
Ενιαίος σύνδεσμος συνδέσμων EPDM SBR αμμοχάλικου συστατικού πολυουρεθάνιου
| Όνομα προϊόντων:: | PU σύνδεσμος, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου, PU κόλλα, PU κόλλα |
|---|---|
| εφαρμογή:: | PU σύνδεσμος για το τρέξιμο του δαπέδου διαδρομής και παιδικών χαρών |
| Τύπος:: | Σύνδεσμος EPDM PU, σύνδεσμος SBR PU |
Υγρό δάπεδο παιδικών χαρών κόκκων συνδέσμων EPDM πολυουρεθάνιου ψίχουλου λαστιχένιο
| Υλική δομή:: | 200kg/Barrel/250kg/Barrel |
|---|---|
| Η αξία Springback:: | 26mm |
| Εφαρμογή:: | Εμπορικό κατοικημένο κτήριο |
Τεχνητοί Infilling τύρφης χλόης συνθετικοί λαστιχένιοι κόκκοι Epdm μη τοξικοί
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μωβ, κλπ, μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | EPDM: PU=1:5.5 ή 1:6 |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5-1.5mm, 1-4mm, 0.5-2.5mm, 2-4mm, Προσαρμοσμένο |
Πράσινοι Infilling τύρφης Atrificial τιμών χρώματος ανταγωνιστικοί λαστιχένιοι κόκκοι Epdm
| Χρώμα:: | Διαφορετικά λαμπερά χρώματα για να διαλέξετε, μπορείτε να προσαρμόσετε |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | Συνδετικό PU: EPDM = 1: 6 ή 1:5.5 |
| Λειτουργία:: | Ασφάλεια Προστασία, χρωματική διακόσμηση, μείωση του θορύβου |

