Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ athletic pu running track ] αγώνας 197 προϊόντα.
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου συνδέσμων συνδέσμων SBR EPDM PU
| Συνδέοντας λειτουργία:: | Ισχυρή προσκόλληση, καλή σύνδεση |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | δάπεδο παιδικών χαρών παιδιών, τρέχοντας διαδρομή, αθλητική δαπέδωση |
| Όνομα προϊόντων:: | PU σύνδεσμος, PU κόλλα, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου |
PU συνδέσμων πολυουρεθάνιου ψίχουλου παιδικών χαρών λαστιχένιος άχρωμος σύνδεσμος για τα λαστιχένια κεραμίδια
| Όνομα προϊόντων:: | PU ανεφοδιασμού εργοστασίων άμεσα σύνδεσμος |
|---|---|
| Συνδέοντας λειτουργία:: | σύνδεση με SBR ή EPDM για την παιδική χαρά ή τρέχοντας εμφάνιση δαπέδων διαδρομής |
| Πρώτες ύλες:: | MDI, πολυαιθέρας, κ.λπ. |
Συνθετικό λάστιχο IAAF που δαπεδώνει το σκληρό ελαστικό στρώμα απομονωτών
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Πράσινο EPDM λαστιχένιο ψίχουλο IAAF για την αθλητική τρέχοντας διαδρομή
| Χρώμα:: | Τα κόκκινα, πράσινα, μπλε, διάφορα φωτεινά χρώματα για επιλέγουν |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές σώμα |
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | PU σύνδεσμος: EPDM=1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
Soundproof PU αθλητισμός που δαπεδώνει την υψηλή απορρόφηση αντίκτυπου παντός καιρού
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Γυμνάσια συνθετικό SPU που τρέχουν το αντι UV Ordorless δαπέδων
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
ΣΟ-S05H 9mm καρφώνει τον τρέχοντας PU διάδρομο δαπεδώνοντας αντι Skiding
| Χρώμα: | κόκκινος, πράσινος κίτρινος, και μπλε |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | 39.3 |
| Εκτατή δύναμη: | 0.62mpa |
PU πυριτίου 5mm παχύ αθλητικό δάπεδο αθλητικού δικαστηρίου καλαθοσφαίρισης
| Υλικό: | Πυρίτιο PU, πολυουρεθάνιο πυριτίου, επίστρωμα SPU |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αντισφαίριση, καλαθοσφαίριση, μπάντμιντον, πετοσφαίριση, κ.λπ. |
| Δομή:: | Ο εγχυτήρας, στρώμα μαξιλαριών, ενισχύει το στρώμα, topcoat στρώμα |
Σύστημα Sandwich Τάρτανα Τρόπο Επαγγελματικό Εξωτερικό Τρόπο Τρέξιμου
| Δάχος:: | 13mm, ή ανά αίτημα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό:: | αντι-ολίσθηση |
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κλπ. |
Υγρός χύστε στο δάπεδο ψίχουλου EPDM το λαστιχένιο PU συνδέσμων πολυουρεθάνιου σύνδεσμο
| Συνδέοντας λειτουργία:: | Δομική κόλλα |
|---|---|
| Μορφολογία:: | Γαλάκτωμα νερού |
| Εφαρμογή:: | Κατασκευή |

