Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ athletic pu running track ] αγώνας 197 προϊόντα.
Παντός καιρού τρέχοντας διαδρομή πολυουρεθάνιου σιλικόνης με την καλή εμφάνιση
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Κάθετη παραμόρφωση: | 1.48 |
υπαίθρια αντιολισθητική SPU τρέχοντας διαδρομή 13mm με Iaaf
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
Πλήρης PU λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή αναπήδησης ύφους υψηλή αδιάβροχη για τα σχολεία
| Χρώμα: | κόκκινος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 8-10 έτη |
| Κάθετη παραμόρφωση: | 1.37mm |
Σχολική περιβαλλοντικά SPU τρέχοντας διαδρομή/δάπεδο διαδρόμων
| Υλικό: | SPU |
|---|---|
| Χρώμα: | GREEN/BLUE/RED |
| Ανθεκτικά έτη: | Πάνω από δέκα έτη |
Πλήρης λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή Spu κόμβων Pur μόνη μη τοξική για εσωτερικό υπαίθριο
| Υλικό: | SPU |
|---|---|
| Χρήση: | εσωτερικός/υπαίθριος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Φιλικός προς το περιβάλλον |
Ισχυρός PU αντοχής στις καιρικές συνθήκες Wearresistance διάδρομος που δαπεδώνει 13mm
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Περιβαλλοντικός: | Καμία μυρωδιά, μη τοξική |
| Εκτατή δύναμη, MPA: | 0,8 |
Αδιάβροχος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου λαστιχένιος για το τρέξιμο της διαδρομής
| Οριοθέτηση της λειτουργίας: | δομική κόλλα |
|---|---|
| μορφολογία: | γαλάκτωμα νερού |
| Εφαρμογή: | παιδική χαρά, σχολείο, εμπορικό κατοικημένο κτήριο |
Υπαίθρια λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή IAAF SPU επικυρωμένη
| Πάχος: | 13mm |
|---|---|
| Απορρόφηση κλονισμού: | 35.2 |
| Κάθετη παραμόρφωση, χιλ.: | 0,8 |
Αντι UV φιλικός προς το περιβάλλον διαδρομής πολυουρεθάνιου λαστιχένιος αθλητικός
| πάχος: | 14mm |
|---|---|
| απορρόφηση κλονισμού: | >35% |
| παράγοντας τριβής: | 0,56 |
Πλήρη PUR Εξωτερική Αθλητική Τρόπος Τρέξιμου από καουτσούκ Πιστοποιητικό IAAF
| Δάχος:: | 13mm, ή Προσαρμόστε ανά αίτηση |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο, κόκκινο ή προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικό:: | Ανθεκτικό στις υπεριώδεις ακτινοβολίες, Αντικατάρριψη, απορρόφηση κρούσεων |

