Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ athletic pu running track ] αγώνας 197 προϊόντα.
Ουρανού μπλε χρώματος αντοχής τρέχοντας διαδρομή αθλητισμού διαδρομής σάντουιτς τρέχοντας
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |
Πλήρης PUR συνθετική πίστα εξωτερικού EPDM υγρό στρώμα πάτωμα διαδρόμου
| Λειτουργία:: | Ασφάλεια Προστασία, Αδιάβροχο, Αντιστροχικό, διακοσμητικό |
|---|---|
| Χρώμα:: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
Soundproof δάπεδο SPU για το τρέχοντας υλικό δαπέδων διαδρομής σάντουιτς
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή ITF, μη τοξικός αθλητισμός που τρέχει τη διαδρομή
| Παιχνίδι:: | τρέχοντας διαδρομή |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Τροχιά για παιδική χαρά από καουτσούκ Τροχιά για τρέξιμο σχολείου 13mm Σύστημα σάντουιτς
| Παιχνίδι:: | τρέχοντας διαδρομή |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Αντι PU ακίδων διάδρομος που δαπεδώνει τη UV απόδειξη
| Όνομα προϊόντων: | Αντι UV και PU αντι-ακίδων δάπεδο διαδρόμων |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού, %: | 38.9 |
| Κάθετη παραμόρφωση, χιλ.: | 1.74 |
Τρέξιμο του λαστιχένιου πολυαιθέρα MDI συνδέσμων πολυουρεθάνιου ψίχουλου διαδρομής
| Όνομα προϊόντων:: | PU κόλλα, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου, PU κόλλα |
|---|---|
| Συνδέοντας λειτουργία:: | σύνδεση με SBR ή EPDM |
| εφαρμογή:: | PU σύνδεσμος για το τρέξιμο του δαπέδου διαδρομής και παιδικών χαρών |
Ταρτάν αθλητικό τρέχοντας διαδρομής μπλε χρώμα IAAF κόκκων Epdm λαστιχένιο επικυρωμένο
| Χρώμα:: | Διαφορετικά λαμπερά χρώματα για να διαλέξετε, μπορείτε να προσαρμόσετε |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | Συνδετικό PU: EPDM = 1: 6 ή 1:5.5 |
| Λειτουργία:: | Ασφάλεια Προστασία, χρωματική διακόσμηση, μείωση του θορύβου |
Σύνδεσμος EPDM SBR PU, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου για το τρέξιμο της διαδρομής
| Συνδέοντας λειτουργία:: | δομική κόλλα |
|---|---|
| Μορφολογία:: | Γαλάκτωμα νερού |
| Εφαρμογή:: | Παιδική χαρά, σχολείο, εμπορικό κατοικημένο κτήριο |
Ανθεκτικός στην φθορά PU Τρόπος τρέχουσας τροχιάς Υψηλή απορρόφηση συγκρούσεων Γεώρημα διαδρόμου
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο. |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μη επαγγελματική πίστα, γυμναστήριο, σχολική πίστα, αθλητική πίστα |
| Ειδικότητα: | Υψηλή απορρόφηση κραδασμών, εύκολο καθαρισμό και συντήρηση και ελαστική σταθερότητα |

