Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ athletic pu running track ] αγώνας 197 προϊόντα.
9mm Anti Skiding PU Τρόπος τρέξιμου Πολυουρεθάνιο Ρούμπα Τρόπος τρέξιμου Δρόμος διαδρόμου
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, κίτρινο και μπλε. |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης των κρούσεων: | 38.9-40.1 |
| Εκτατή δύναμη: | 0.4-0.8 |
Τρόπος τρέξιμου τύπου σάντουιτς Self Knot για οποιαδήποτε μορφή χώρων προπόνησης αθλητισμού
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε/κίτρινος |
| Δάχος: | 13mm |
Εγκρίθηκε από το ΔΟΕΑΑ η αθλητική πίστα από ελαστικό για 400 μέτρα
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Δάχος: | 13mm |
| Χρώμα: | κόκκινος/πράσινος/κίτρινος/μπλε |
Λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή μη τοξικό 13mm αντίστασης RoHS υψηλή UV
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
| Λειτουργία: | αντι-silide και υψηλή αναπήδηση |
Υλικό συνθετικού καουτσούκ
| Αξία κατά της ολίσθησης:: | 56 |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη (MPA): | 1.12 |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Soundproof τρέχοντας διαδρομή EPDM, αθλητισμός 13mm που τρέχει τη διαδρομή
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
τρέχοντας επιφάνεια ραδιοφωνικής αναμετάδοσης κόκκων διαδρομής EPDM συστημάτων σάντουιτς 13mm
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή πάχος σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Στεγανοποιήστε την τρέχοντας διαδρομή 400m
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, πάχος ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Αντι UV υπαίθριο αθλητικό λαστιχένιο τρέχοντας δάπεδο διαδρομής
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
ROHS σταδίων τρέχοντας αντίσταση γδαρσίματος σκληρότητας διαδρομής μέτρια
| επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη (MPA): | 1.12 |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |

