Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ athletic pu running track ] αγώνας 197 προϊόντα.
Αντιολισθητική PU τρέχοντας διαδρομή, συνθετική τρέχοντας διαδρομή 0.4Mpa
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή πάχος ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Σύνθετο PU τροχιά τρέξιμου θερμικής μόνωσης πλαστικό πάτωμα διαδρόμου
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση: | 138,6% |
|---|---|
| πάχος:: | 13mm, ή πάχος σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
Αντι-ΥΡ PU δρομολόγιο ανακύκλωσης SBR καουτσούκ αντίσταση φθοράς πάτωμα διαδρόμου
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση: | 138,6% |
|---|---|
| πάχος:: | 13 mm, ή πάχος ανά αίτηση |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
PU κόκκων EPDM τρέχοντας διαδρομή, τρέχοντας διαδρομή σάντουιτς 13mm
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή πάχος ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
τρέχοντας διαδρομή 13mm PU, πλήρης τρέχοντας διαδρομή ταρτάν συστημάτων PUR
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, πάχος ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Λαστιχένια PU τρέχοντας διαδρομή
| Παιχνίδι:: | Αθλητική τρέχοντας διαδρομή |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Χρώμα: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |
PU σάντουιτς κόκκων 13mm EPDM τρέχοντας διαδρομή για τη γυμναστική και το στάδιο
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13 mm πάχος διεθνούς προτύπου ή προσαρμογή |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
Παντός καιρού τεχνητή συνθετική τρέχοντας διαδρομή αθλητισμού επιφάνειας για το στίβο
| Εφαρμογή:: | Αθλητική πίστα και αθλητικό πεδίο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Κόκκινο, μπλε, πράσινο, κίτρινο κλπ. |
| Χαρακτηριστικό:: | Τρόπος τρέξης από PU καουτσούκ |
Elasticity PU Running Track Anti Slidding Άνετο 13mm
| Υλικό: | ΠΕ |
|---|---|
| Thicknesss: | 13 χιλιοστά |
| Επίπεδο προστασίας του περιβάλλοντος: | E1 |
αντι φωτογραφική διαφάνεια απορρόφησης κλονισμού διαδρομής 13mm Laaf συνθετική PU τρέχοντας
| Υλικό: | ΠΕ |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε/κίτρινος |

