Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ athletic pu running track ] αγώνας 197 προϊόντα.
Φιλικός συνθετικός αθλητισμός Eco που δαπεδώνει τη δημόσια τρέχοντας διαδρομή 1.12Mpa
| Αξία αντι-φωτογραφικών διαφανειών:: | 56 |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη (MPA): | 1.12 |
| Πάχος:: | 13mm ή προσαρμοσμένος |
Υπαίθρια τρέχοντας διαδρομή σταδίων, τρέχοντας διαδρομή ISO9001 EPDM
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή 13mm παιδικών χαρών πάχος για υπαίθριο
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Λαστιχένια τρέχοντας τρέχοντας διαδρομή συστημάτων σάντουιτς καιρικής αντίστασης διαδρομής CE PU
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Λαστιχένιες τρέχοντας διαδρομές RoHS αθλητικού κέντρου, διαδρομή IAAF EPDM Jogging
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Αντι UV λαστιχένια αθλητική τρέχοντας διαδρομή με IAAF εγκεκριμένη
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
13mm IAAF Συνθετικό καουτσούκ τροχιά τρέξιμο Σπάικοτινγκ Τάρτανα Σάντουιτς Τύπος
| Εφαρμογή:: | Αθλητική πίστα, πίστα για τρέξιμο, στάδιο, γυμναστήριο, αθλητικά και παιδικά κλπ. |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό:: | Φιλικό προς το περιβάλλον, χωρίς περιβαλλοντικά επιπτώσεις, ανθεκτικό στο συνθετικό καουτσούκ |
| Λειτουργία:: | Ηχομόνωση, αντρίκλιση, αντιστατική, θερμική μόνωση |
Ηχομόνωση Αντι-ΥΡ συνθετική πίστα για τρέξιμο Γεματιστό πάτωμα Τρόπος τρέξιμου
| Παιχνίδι:: | Γεωργία τροχιάς αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Αντι- UV Συνθετική πίστα τρέξιμου 13mm Σπρέι Κορφή επιφάνειας πάτωμα διάδρομου
| Παιχνίδι:: | Αθλητική πίστα, αθλητικός διάδρομος |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Προστασία ασφαλείας, αντιστατική, θερμική μόνωση |
| Χρώμα:: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή IAAF
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό τρέξιμο |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Ασφάλεια Protetion, αντιστατική, θερμική μόνωση |
| Χρώμα:: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |

