Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ athletic pu running track ] αγώνας 197 προϊόντα.
0.4Mpa ένδυση - ανθεκτική τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου για το στάδιο
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
Τρέχοντας ένδυση διαδρομής 0.4Mpa συνθετικού λάστιχου σταδίων - ανθεκτική
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
PU σάντουιτς κόκκων 13mm EPDM αθλητική τρέχοντας διαδρομή Soundproof
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13 mm πάχος διεθνούς προτύπου ή προσαρμογή |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
Πλατόπεδο ανοικτή PU τροχιά τρέξιμο απορρόφηση κρούσης πάτωμα τροχιά αγώνα
| Αξία κατά της ολίσθησης:: | 56 |
|---|---|
| Δυνατότητα τέντωσης (MPa): | 1.12 |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
13mm αδιάβροχος Soundproof αντιολισθητικός διαδρομής τρεξίματος σάντουιτς αθλητικός
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |
13mm αθλητική τρέχοντας διαδρομή σάντουιτς χρώματος ουρανού μπλε αδιάβροχη
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |
Εύκολη συντήρηση Ανθεκτικό στις ακτίνες UV Συνθετικό καουτσούκ Ανθεκτικό στην ολίσθηση
| Απορρόφηση σοκ: | Υψηλή |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Ανθεκτικότητα στο καιρό: | - Ναι, ναι. |
Συστήματα σάντουιτς δαπέδου 13 mm από καουτσούκ
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
400m ΠΥ Τρόπος τρέξιμου 1.12Mpa Πλήρη ΠΥ Σύστηματα Sandwich Γεώρημα διαδρόμου
| Χρώμα: | Κόκκινο, μπλε, κίτρινο, πράσινο, μπορεί να προσαρμοστεί. |
|---|---|
| Αξία κατά της ολίσθησης:: | > 56 |
| Επεκτάσεις ελαστικότητας: | > 46% |
Αντι-Σπικ πολύχρωμη πίστα τρέξιμου PU πίστα τρέξιμου με πιστοποιητικό Iaaf
| Χρώμα: | κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Ποσοστό απορρόφησης κρούσης, %: | 38.9-40.1 |

