Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ all weather synthetic running track ] αγώνας 110 προϊόντα.
Στάδιο Συνθετικό PU Δρόμος Δρόμου 0.4Mpa Αντίσταση Χρήσης Με Πιστοποιητικό IAAF
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση: | 138,6% |
|---|---|
| πάχος:: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
Σύστημα σάντουιτς ISO PU Anti UV συνθετική πίστα τρέξιμου
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση: | 138,6% |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 mm, ή πάχος ανά αίτηση |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
Φιλικός συνθετικός αθλητισμός Eco που δαπεδώνει τη δημόσια τρέχοντας διαδρομή 1.12Mpa
| Αξία αντι-φωτογραφικών διαφανειών:: | 56 |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη (MPA): | 1.12 |
| Πάχος:: | 13mm ή προσαρμοσμένος |
13mm αθλητική τρέχοντας διαδρομή σάντουιτς χρώματος ουρανού μπλε αδιάβροχη
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |
0.4Mpa ένδυση - ανθεκτική τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου για το στάδιο
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
Τρέχοντας ένδυση διαδρομής 0.4Mpa συνθετικού λάστιχου σταδίων - ανθεκτική
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
ΙΑΑΦ Σχολή ΠΥ Τρόπος τρέξιμου Αντιστατικό Φιλικό προς το περιβάλλον πάτωμα διαδρόμου
| Αξία κατά της ολίσθησης:: | 56 |
|---|---|
| Δυνατότητα τέντωσης (MPa): | 1.12 |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
Αντι-ΥΡ PU δρομολόγιο ανακύκλωσης SBR καουτσούκ αντίσταση φθοράς πάτωμα διαδρόμου
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση: | 138,6% |
|---|---|
| πάχος:: | 13 mm, ή πάχος ανά αίτηση |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
ελαστικοί EPDM 4mm λαστιχένιοι σβόλοι κόκκων μαξιλαριών για το τρέξιμο της διαδρομής
| Χρώμα: | Μπλε, μπλε ουρανού |
|---|---|
| Λειτουργία: | Η προστασία ασφάλειας, μειώνει ελαστικό |
| Όνομα προϊόντων: | Κόκκοι EPDM, λάστιχο EPDM |
Συνθετική διαδρομή Jogging παιδικών χαρών φιλική προς το περιβάλλον
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35.8% |

