Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ all weather synthetic running track ] αγώνας 110 προϊόντα.
PU σάντουιτς κόκκων 13mm EPDM αθλητική τρέχοντας διαδρομή Soundproof
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13 mm πάχος διεθνούς προτύπου ή προσαρμογή |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
PU σάντουιτς κόκκων 13mm EPDM τρέχοντας διαδρομή για τη γυμναστική και το στάδιο
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13 mm πάχος διεθνούς προτύπου ή προσαρμογή |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
Σύνθετο PU τροχιά τρέξιμου θερμικής μόνωσης πλαστικό πάτωμα διαδρόμου
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση: | 138,6% |
|---|---|
| πάχος:: | 13mm, ή πάχος σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
RoHS PU Δρόμος τρέξιμου Ανεμόπλευτος Σύνθετος Αθλητικός Δρόμος Σύστημα Sandwich
| Αμήκρυνση κατά τη διάσπαση: | 1380,6% |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 mm, ή κατόπιν αιτήματος |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
Φιλική προς το περιβάλλον συνθετική αθλητική διαδρομή IAAF Cerrified
| Εφαρμογή: | Αθλητική πίστα, πίστα και αθλητικό πεδίο |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινο, μπλε, πράσινο κλπ. |
| Χρήση: | Εσωτερικός και υπαίθριος |
EPDM Granule Red PU Running Track Full Pour Polyurethane Binder (Κόκκινο EPDM κόκκινο ΠΥ)
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση: | 138,6% |
|---|---|
| Δάχος: | 13mm, ή πάχος σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | > 35% |
Λαστιχένια PU τρέχοντας διαδρομή
| Παιχνίδι:: | Αθλητική τρέχοντας διαδρομή |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Χρώμα: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |
Ουρανού μπλε χρώματος αντοχής τρέχοντας διαδρομή αθλητισμού διαδρομής σάντουιτς τρέχοντας
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |
13mm αδιάβροχος Soundproof αντιολισθητικός διαδρομής τρεξίματος σάντουιτς αθλητικός
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |
Soundproof δάπεδο SPU για το τρέχοντας υλικό δαπέδων διαδρομής σάντουιτς
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |

