Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ all weather synthetic running track ] αγώνας 110 προϊόντα.
Συστήματα σάντουιτς δαπέδου 13 mm από καουτσούκ
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Υψηλή ανθεκτικότητα ομαλή αθλητική πίστα από καουτσούκ με καλή εξυπηρέτηση
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
|---|---|
| Αντίσταση στη φωτιά: | - Ναι, ναι. |
| Απορρόφηση σοκ: | Υψηλή |
ISO συνθετικό καουτσούκ τροχιά τρέξιμο ηχομόνωση ανθεκτικό στη φθορά πάτωμα διάδρομου
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Κόκκινη τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
| Παιχνίδι:: | Αθλητισμός και Playround, αθλητικό τρέξιμο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου SBR φιλική προς το περιβάλλον
| Παιχνίδι:: | Αθλητισμός και Playround, αθλητικό τρέξιμο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Το Iaaf πιστοποίησε την παντός καιρού 13mm αθλητικά PU τρέχοντας διαδρομή/το δάπεδο διαδρόμων
| χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε/κίτρινος |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | 38.9%-40.1% |
Λάστιχο τύπων σάντουιτς που τρέχει τοξικός αδιάβροχος Soundproof διαδρομής μη
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Γυμναστήρια, σχολικά στάδια, αθλητισμός στίβου και πισίνα |
| Υλικό: | Polyurea πυριτίου |
EPDM ραδιοτηλεόραση συνθετικό καουτσούκ διαπερατός τύπου τροχιά τρέξιμο Iaaf πιστοποιημένο
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος/πράσινος/κίτρινος/μπλε |
| Δάχος: | 13mm |
PU διαδρομής συνθετικού λάστιχου IAAF τρέχοντας αντι ολισθαίνοντας λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή κόκκων συνδέσμων και EPDM
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Υψηλή ένδυση κόμβων SPU μόνη - ανθεκτική λαστιχένια τρέχοντας αντι ακίδα διαδρομής
| Πάχος: | 13 |
|---|---|
| Αντίσταση πυρκαγιάς, επίπεδο: | 1 (σημείο diamater<38mm εγκαυμάτων) |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 130 |

