Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ all weather synthetic running track ] αγώνας 110 προϊόντα.
Συνθετικό πολυουρεθάνιο που τρέχει τις αθλητικές διαδρομές για την παιδική χαρά
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Παντός καιρού δάπεδο SPU, αδιάβροχο συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
| Λειτουργία:: | Το χρηματοκιβώτιο προστατεύει, όμορφος διακοσμήστε |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό παιχνίδι, γήπεδο μπάσκετ, γήπεδο αντισφαίρισης |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Παντός καιρού, αντι-UV, φιλικός προς το περιβάλλον |
Αντίσταση στην υπεριώδη ακτινοβολία PU Τροχιά τρέξιμου Σιλικόνιο Πολυουρία Καουτσούκ Αθλητική συνθετική τροχιά
| χρώμα: | Κόκκινο ή μπορείτε να προσαρμόσετε |
|---|---|
| Υλικά: | Πολυουρία πυριτίου |
| Δάχος: | 13mm ή μπορείτε να προσαρμόσετε |
Μη τοξική Soundproof αθλητική συνθετική διαδρομή επιστρώματος πυριτίου ψεκάζοντας
| Χρώμα: | Κόκκινος ή πράσινος ή μπλε |
|---|---|
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
Αντι UV λαστιχένια αθλητική διαδρομή
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό τρέχοντας δάπεδο διαδρομής |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή προσαρμοσμένο πάχος |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Αντι PU ακίδων διάδρομος που δαπεδώνει τη UV απόδειξη
| Όνομα προϊόντων: | Αντι UV και PU αντι-ακίδων δάπεδο διαδρόμων |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού, %: | 38.9 |
| Κάθετη παραμόρφωση, χιλ.: | 1.74 |
Δάπεδο παιδικών χαρών SPU, ολυμπιακό συνθετικό γήπεδο μπάσκετ πάρκων
| Λειτουργία:: | Όμορφη διακόσμηση, Soundproof, ασφαλής προστασία |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο Vairoud, αθλητική παιδική χαρά, αθλητικό παιχνίδι |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Φιλικός προς το περιβάλλον, eco-ελεύθερος, παντός καιρού |
Soundproof δάπεδο SPU, συνθετικό δάπεδο καλαθοσφαίρισης IAAF
| Λειτουργία:: | Όμορφη διακόσμηση, Soundproof, ασφαλής προστασία |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο Vairoud, αθλητική παιδική χαρά, αθλητικό παιχνίδι |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Φιλικός προς το περιβάλλον, eco-ελεύθερος, παντός καιρού |
Γυμνάσια συνθετικό SPU που τρέχουν το αντι UV Ordorless δαπέδων
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
Συνθετικός αθλητικός αθλητισμός IAAF που δαπεδώνει τη λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή σάντουιτς
| Πάχος:: | 13mm, ή προσαρμόζουν σύμφωνα με το αίτημα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Durable/UV ανθεκτικός/αντι-ολισθαίνοντας |
| χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, κ.λπ. |

