Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ all weather synthetic running track ] αγώνας 110 προϊόντα.
Παντός καιρού τεχνητή συνθετική τρέχοντας διαδρομή αθλητισμού επιφάνειας για το στίβο
| Εφαρμογή:: | Αθλητική πίστα και αθλητικό πεδίο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Κόκκινο, μπλε, πράσινο, κίτρινο κλπ. |
| Χαρακτηριστικό:: | Τρόπος τρέξης από PU καουτσούκ |
Παντός καιρού συνθετική αθλητική διαδρομή 13mm λαστιχένιο δάπεδο διαδρομής Jogging επιστρώματος Spay
| Χρώμα:: | Κόκκινο, μπλε, πράσινο. |
|---|---|
| Υλικά:: | ΠΕ |
| Βενζόλιο: | Κανένας έλεγχος έξω |
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή IAAF
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό τρέξιμο |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Ασφάλεια Protetion, αντιστατική, θερμική μόνωση |
| Χρώμα:: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |
Αντι- UV Συνθετική πίστα τρέξιμου 13mm Σπρέι Κορφή επιφάνειας πάτωμα διάδρομου
| Παιχνίδι:: | Αθλητική πίστα, αθλητικός διάδρομος |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Προστασία ασφαλείας, αντιστατική, θερμική μόνωση |
| Χρώμα:: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή ITF, μη τοξικός αθλητισμός που τρέχει τη διαδρομή
| Παιχνίδι:: | τρέχοντας διαδρομή |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή 13mm αθλητισμού συνθετική τρέχοντας διαδρομή
| Παιχνίδι:: | Αθλητισμός και Playround, αθλητικό τρέξιμο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Αντιστατική συνθετική τρέχοντας αδιάβροχη καιρική αντίσταση διαδρομής
| Παιχνίδι:: | τρέχοντας διαδρομή |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Τρόποι Εγκατάστασης: | Καθορισμένο |
IAAF Συνθετική τροχιά τρέξιμου για όλα τα καιρικά φαινόμενα Θερμική μόνωση πάτωμα διαδρόμου
| Παιχνίδι:: | Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Τρόποι εγκατάστασης:: | Εγκατάσταση επί τόπου με μηχανήματα και εργαλεία |
Αθλητική λαστιχένια συνθετική τρέχοντας διαδρομή στίβου πολυουρεθάνιου
| Εφαρμογή:: | Συνθετικό Αθλητικό Τρόπος και Αθλητικό Πεδίο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |
| Τύπος:: | Αθλητική πίστα από PU καουτσούκ |
Πλαστικό 13mm Συνθετική τροχιά για τρέξιμο Αντίσταση στο καιρό Σύστημα σάντουιτς
| Παιχνίδι:: | Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm διεθνές πάχος πρότυπο, ή πάχος μπορεί να προσαρμόσει |
| Επίπεδο προστασίας του περιβάλλοντος: | E1 |

