Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ all weather synthetic running track ] αγώνας 110 προϊόντα.
Αντιολισθητική PU τρέχοντας διαδρομή, συνθετική τρέχοντας διαδρομή 0.4Mpa
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή πάχος ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Αδιάβροχο συνθετικό δρομολόγιο για όλα τα καιρικά φαινόμενα
| Παιχνίδι:: | Γεωργία τροχιάς αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Ο αθλητισμός κεντροθετεί τη συνθετική τρέχοντας τρέχοντας διαδρομή σταδίων διαδρομής κόκκινη
| Παιχνίδι:: | Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Τρόποι εγκατάστασης:: | Εγκατάσταση επί τόπου με μηχανήματα και εργαλεία |
Τρόπος από συνθετικό καουτσούκ Προστασία του περιβάλλοντος
| Παιχνίδι:: | Αθλητική πίστα, αθλητικός διάδρομος |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Προστασία ασφαλείας, αντιστατική, θερμική μόνωση |
| Χρώμα:: | Κόκκινο, μπλε, κίτρινο, πράσινο. |
Οικολογικά φιλικό συνθετικό δρομολόγιο IAAF
| Παιχνίδι:: | τρέχοντας διαδρομή |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Υπαίθρια PU τρέχοντας διαδρομή, παντός καιρού τρέχοντας διαδρομή παιδικών χαρών
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή πάχος σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Πλήρης PUR συνθετική πίστα εξωτερικού EPDM υγρό στρώμα πάτωμα διαδρόμου
| Λειτουργία:: | Ασφάλεια Προστασία, Αδιάβροχο, Αντιστροχικό, διακοσμητικό |
|---|---|
| Χρώμα:: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
Αθλητισμός SPU που δαπεδώνει την καιρική ανθεκτική τρέχοντας διαδρομή 13mm πάχος
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 8-10 έτη |
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
αντι φωτογραφική διαφάνεια απορρόφησης κλονισμού διαδρομής 13mm Laaf συνθετική PU τρέχοντας
| Υλικό: | ΠΕ |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε/κίτρινος |
Προστασία του περιβάλλοντος Αθλητική πίστα Spu με πιστοποιητικό RoHS
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Δάχος: | 13mm |
| Απορρόφηση κλονισμού: | 35.8% |

