Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ all weather synthetic running track ] αγώνας 110 προϊόντα.
Φιλική προς το περιβάλλον λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή EPDM
| Παιχνίδι:: | Αθλητισμός και Playround, αθλητικό τρέξιμο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Ηχομόνωση Αντι-ΥΡ συνθετική πίστα για τρέξιμο Γεματιστό πάτωμα Τρόπος τρέξιμου
| Παιχνίδι:: | Γεωργία τροχιάς αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
13mm IAAF Συνθετικό καουτσούκ τροχιά τρέξιμο Σπάικοτινγκ Τάρτανα Σάντουιτς Τύπος
| Εφαρμογή:: | Αθλητική πίστα, πίστα για τρέξιμο, στάδιο, γυμναστήριο, αθλητικά και παιδικά κλπ. |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό:: | Φιλικό προς το περιβάλλον, χωρίς περιβαλλοντικά επιπτώσεις, ανθεκτικό στο συνθετικό καουτσούκ |
| Λειτουργία:: | Ηχομόνωση, αντρίκλιση, αντιστατική, θερμική μόνωση |
PU RoHS τρέχοντας διαδρομή, αδιάβροχη συνθετική αθλητική διαδρομή
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm, ή ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
τρέχοντας διαδρομή 13mm PU, πλήρης τρέχοντας διαδρομή ταρτάν συστημάτων PUR
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, πάχος ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Αθλητική PU τρέχοντας διαδρομής αθλητική δαπέδωση διαδρόμων ταρτάν πλαστική
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
PU διαδρόμων ταρτάν πλαστική αθλητική τρέχοντας αθλητική δαπέδωση διαδρομής
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
Αθλητισμός που δαπεδώνει τον αθλητικό PU τρέχοντας πλαστικό διάδρομο ταρτάν διαδρομής
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
PU κόκκων EPDM τρέχοντας διαδρομή, τρέχοντας διαδρομή σάντουιτς 13mm
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή πάχος ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Στεγανοποιήστε την τρέχοντας διαδρομή 400m
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, πάχος ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |

