Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ all weather synthetic running track ] αγώνας 110 προϊόντα.
Σχολείο να μην εξασθενίσουν τις λαστιχένιες τρέχοντας αντι ακίδες απορρόφησης κλονισμού διαδρομής
| Κάθετη παραμόρφωση: | 1.47mm |
|---|---|
| Αξία αντι-φωτογραφικών διαφανειών (bpn 20℃): | 47 |
| Εκτατό stength, MPA: | 1.11 |
Παντός καιρού τρέχοντας διαδρομή πολυουρεθάνιου σιλικόνης με την καλή εμφάνιση
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Κάθετη παραμόρφωση: | 1.48 |
Απλή και κατάλληλη τρέχοντας διαδρομή κατασκευής SPU με το πιστοποιητικό Iaaf
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
Εύκολη τρέχοντας διαδρομή Spu κατασκευής με την πιστοποίηση Iaaf
| Υλικό: | Πολυουρεθάνη σιλικόνης |
|---|---|
| χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
| Πάχος: | 13mm |
Λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή Polyurea πυριτίου που ψεκάζει διαπερατό μη τοξικό επιστρώματος
| Χρώμα: | Κόκκινος ή πράσινος ή μπλε |
|---|---|
| Υλικό: | Polyurea πυριτίου |
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
τρέχοντας διαδρομή συστημάτων σάντουιτς 13mm
| Παιχνίδι:: | τρέχοντας διαδρομή |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Τρόποι εγκατάστασης: | Σταθερός |
Σχολικό Σύστημα Σάντουιτς Δρομολόγιο Δρομολόγιο Απορρόφηση Σοκ
| Παιχνίδι:: | Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Τρόποι εγκατάστασης:: | Εγκατάσταση επί τόπου με μηχανήματα και εργαλεία |
τρέχοντας επιφάνεια ραδιοφωνικής αναμετάδοσης κόκκων διαδρομής EPDM συστημάτων σάντουιτς 13mm
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή πάχος σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Τροχιά για παιδική χαρά από καουτσούκ Τροχιά για τρέξιμο σχολείου 13mm Σύστημα σάντουιτς
| Παιχνίδι:: | τρέχοντας διαδρομή |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Πολυουρεθάνιο Δημόσια πίστα τρέξιμου 10mm Πύργος τρέξιμου εξωτερικού
| Παιχνίδι:: | Πολυουρεθάνιο τροχιά τρέξιμου |
|---|---|
| Δάχος:: | 5mm, 8mm, 10mm, 13mm |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | > 40% |

