Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ all weather synthetic running track ] αγώνας 110 προϊόντα.
RoHS υπαίθριο αθλητικού δικαστηρίου δαπέδων δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης νερού ανθεκτικό μη τοξικό
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
| Αξία αναπήδησης:: | 88 |
ISO14001 λαστιχένιο υπαίθριο γήπεδο μπάσκετ που δεν δαπεδώνει καμία φυσαλίδα
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
| Αξία αναπήδησης:: | 88 |
PU σιλικόνης δαπέδων δικαστηρίου πετοσφαίρισης 3mm ακρυλικό υπαίθριο μαξιλάρι
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857% |
| Αξία αναπήδησης:: | 88% |
EPDM PU συνδέσμων συγκολλητικός UV ανθεκτικός πολυουρεθάνιου ψίχουλου λαστιχένιος
| Συνδέοντας λειτουργία:: | Ισχυρή προσκόλληση, καλή σύνδεση |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | δάπεδο παιδικών χαρών παιδιών, τρέχοντας διαδρομή, αθλητική δαπέδωση |
| Όνομα προϊόντων:: | PU σύνδεσμος, PU κόλλα, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου |
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου συνδέσμων συνδέσμων SBR EPDM PU
| Συνδέοντας λειτουργία:: | Ισχυρή προσκόλληση, καλή σύνδεση |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | δάπεδο παιδικών χαρών παιδιών, τρέχοντας διαδρομή, αθλητική δαπέδωση |
| Όνομα προϊόντων:: | PU σύνδεσμος, PU κόλλα, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου |
Υγρός χύστε στο ψίχουλο το λαστιχένιο σύνδεσμο πολυουρεθάνιου διαφανής σύνδεσμος EPDM
| Όνομα προϊόντων:: | PU κόλλα, PU κόλλα, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| εφαρμογή:: | Τρέχοντας διαδρομή που εμφανίζεται, αθλητισμός που δαπεδώνει το επίστρωμα, δάπεδο παιδικών χαρών |
| Τύπος:: | Ένα συστατικό PU |
Διαφανής σύνδεσμος ένα πολυουρεθάνιου ψίχουλου λαστιχένιος συστατικό PU σύνδεσμος
| Όνομα προϊόντων:: | PU κόλλα, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου, PU κόλλα |
|---|---|
| Συνδέοντας λειτουργία:: | σύνδεση με SBR ή EPDM |
| εφαρμογή:: | PU σύνδεσμος για το τρέξιμο του δαπέδου διαδρομής και παιδικών χαρών |
3mm χρωματισμένη λαστιχένια υψηλή ελαστικότητα προστασίας ασφάλειας κόκκων
| Χρώμα: | Μπλε, μπλε ουρανού |
|---|---|
| Λειτουργία: | Η προστασία ασφάλειας, μειώνει ελαστικό |
| Όνομα προϊόντων: | Κόκκοι EPDM, λάστιχο EPDM |
οι τοξικοί EPDM λαστιχένιοι κόκκοι 4mm μη υγροί χύνουν σε ισχύ
| Όνομα προϊόντων:: | Κόκκος EPDM, λαστιχένιος κόκκος EPDM, μόριο EPDM, κ.λπ. |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Παιδική χαρά, αθλητικός τομέας, τρέχοντας διαδρομή, τεχνητό infilling τύρφης |
| Πιστοποιητικά:: | RoHS, CE ISO9001 και ISO14001, SGS, κ.λπ. |
Κόκκινη πράσινη αθλητική παιδική χαρά ψίχουλου Epdm λαστιχένια και τεχνητό Infilling χλόης
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μωβ, κλπ, μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | Συνδετικό PU: EPDM = 1: 6 ή 1:5.5 |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5-1.5mm, 1-4mm, 0.5-2.5mm, 2-4mm, Προσαρμοσμένο |

