Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ all weather synthetic running track ] αγώνας 110 προϊόντα.
ΣΟ-S05H 9mm καρφώνει τον τρέχοντας PU διάδρομο δαπεδώνοντας αντι Skiding
| Χρώμα: | κόκκινος, πράσινος κίτρινος, και μπλε |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | 39.3 |
| Εκτατή δύναμη: | 0.62mpa |
Το σύστημα IAAF σάντουιτς πιστοποίησε τον τομέα αθλητικού αθλητισμού δαπεδώνοντας τη λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
| Δάχος:: | 13mm, ή προσαρμόστε σύμφωνα με το αίτημα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό:: | Ανθεκτικό στις υπεριώδεις ακτινοβολίες/Αντικατάστατο στην ολίσθηση |
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο, κόκκινο ή προσαρμοσμένο |
Πλήρη PUR Εξωτερική Αθλητική Τρόπος Τρέξιμου από καουτσούκ Πιστοποιητικό IAAF
| Δάχος:: | 13mm, ή Προσαρμόστε ανά αίτηση |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο, κόκκινο ή προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικό:: | Ανθεκτικό στις υπεριώδεις ακτινοβολίες, Αντικατάρριψη, απορρόφηση κρούσεων |
Καλή αντοχή σε καιρικές συνθήκες Προστασία του περιβάλλοντος ΠΟ Τρόπος τρέξης κατασκευαστής Κίνας
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο |
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
Συνθετική αθλητική δαπέδωση γηπέδου αντισφαίρισης
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
Μπλε συνθετική αντισφαίρισης αντοχή επιφάνειας γηπέδου ακρυλική
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
| Αξία αναπήδησης:: | 88 |
Κλονισμού απορρόφησης αντισφαίρισης αδιάβροχος ελαστικός δαπέδων γηπέδου συνθετικός
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
Αδιάβροχος Soundproof Weatherable δαπέδων γηπέδου αντισφαίρισης Spu
| Χρώμα: | Το μπλε ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
PU Slicon υπαίθρια απορρόφηση κλονισμού Rebounce μαξιλαριών δαπέδων καλαθοσφαίρισης
| Λειτουργία:: | Ασφαλής προστασία, όμορφη διακόσμηση |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό παιχνίδι, γήπεδο μπάσκετ, γήπεδο αντισφαίρισης |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Παντός καιρού, αντι-UV, φιλικός προς το περιβάλλον |
Σκληρό τοπ μαλακό κατώτατο σημείο δαπέδων 1.6Mpa μαξιλαριών ελαστικό SPU
| Λειτουργία: | Ασφαλής προστασία, όμορφη διακόσμηση |
|---|---|
| εφαρμογή: | αθλητικό παιχνίδι, γήπεδο μπάσκετ, γήπεδο αντισφαίρισης |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα: | παντός καιρού αντι-UV, φιλικός προς το περιβάλλον |

