Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ iaaf athletic running track ] αγώνας 263 προϊόντα.
Πλήρης PU λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή αναπήδησης ύφους υψηλή αδιάβροχη για τα σχολεία
| Χρώμα: | κόκκινος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 8-10 έτη |
| Κάθετη παραμόρφωση: | 1.37mm |
Λαστιχένιο τρέχοντας τοξικό 13mm SPU πάχος διαδρομής μη
| Πάχος: | 13 |
|---|---|
| Απορρόφηση κλονισμού, %: | 35.6 |
| Κάθετη παραμόρφωση, χιλ.: | 0.8mm |
Μη τοξικός ελεύθερος αναπνεύσιμος ρύπανσης διαδρομής τρεξίματος πολυουρεθάνιου υπαίθριος τεχνητός
| Υλικό: | ΠΟΛΥΟΥΡΕΘΑΝΙΟ |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος/πράσινος/κίτρινος/μπλε |
| Πάχος: | 13mm |
Υπαίθρια εύκολη μπλε SPU κατασκευής τρέχοντας διαδρομή ουρανού για το σχολείο
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
| Δάχος: | 13mm |
Προσαρμοσμένο δάπεδο διαδρομής SPU τρέχοντας για εσωτερικό υπαίθριο
| Υλικό: | SPU |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
| Πάχος: | 13mm |
Μη τοξική Soundproof αθλητική συνθετική διαδρομή επιστρώματος πυριτίου ψεκάζοντας
| Χρώμα: | Κόκκινος ή πράσινος ή μπλε |
|---|---|
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
αντι φωτογραφική διαφάνεια απορρόφησης κλονισμού διαδρομής 13mm Laaf συνθετική PU τρέχοντας
| Υλικό: | ΠΕ |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε/κίτρινος |
Παντός καιρού τρέχοντας διαδρομή πολυουρεθάνιου σιλικόνης με την καλή εμφάνιση
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Κάθετη παραμόρφωση: | 1.48 |
Λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή Polyurea πυριτίου που ψεκάζει διαπερατό μη τοξικό επιστρώματος
| Χρώμα: | Κόκκινος ή πράσινος ή μπλε |
|---|---|
| Υλικό: | Polyurea πυριτίου |
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
Πλήρης λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή Spu κόμβων Pur μόνη μη τοξική για εσωτερικό υπαίθριο
| Υλικό: | SPU |
|---|---|
| Χρήση: | εσωτερικός/υπαίθριος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Φιλικός προς το περιβάλλον |

