Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ iaaf athletic running track ] αγώνας 263 προϊόντα.
Εξωτερικό Anti UV Full PU τύπου καουτσούκ τρέξιμο τροχιά εύκολο καθαρισμό και συντήρηση
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Δυνατότητα τράβηξης: | 0.4-0.8MPA |
Υψηλή ένδυση κόμβων SPU μόνη - ανθεκτική λαστιχένια τρέχοντας αντι ακίδα διαδρομής
| Πάχος: | 13 |
|---|---|
| Αντίσταση πυρκαγιάς, επίπεδο: | 1 (σημείο diamater<38mm εγκαυμάτων) |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 130 |
PU διεθνών προτύπων αθλητική λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή 13mm
| Υλικό: | ΠΟΛΥΟΥΡΕΘΑΝΙΟ |
|---|---|
| Σχέδιο: | Κόκκος EPDM |
| Κάθετη παραμόρφωση: | >1.74 |
Elasticity PU Running Track Anti Slidding Άνετο 13mm
| Υλικό: | ΠΕ |
|---|---|
| Thicknesss: | 13 χιλιοστά |
| Επίπεδο προστασίας του περιβάλλοντος: | E1 |
Πλήρης PUR συνθετική πίστα εξωτερικού EPDM υγρό στρώμα πάτωμα διαδρόμου
| Λειτουργία:: | Ασφάλεια Προστασία, Αδιάβροχο, Αντιστροχικό, διακοσμητικό |
|---|---|
| Χρώμα:: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
υπαίθρια αντιολισθητική SPU τρέχοντας διαδρομή 13mm με Iaaf
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
400m ΠΥ Τρόπος τρέξιμου 1.12Mpa Πλήρη ΠΥ Σύστηματα Sandwich Γεώρημα διαδρόμου
| Χρώμα: | Κόκκινο, μπλε, κίτρινο, πράσινο, μπορεί να προσαρμοστεί. |
|---|---|
| Αξία κατά της ολίσθησης:: | > 56 |
| Επεκτάσεις ελαστικότητας: | > 46% |
Εξαιρετικές επιδόσεις PU τρέχοντας τροχιά υψηλή αντίσταση ανάκαμψη αντι-σκάδα
| χρώμα: | Μπλε ή μπορείτε να προσαρμόσετε |
|---|---|
| Εγγύηση: | 8-10years |
| Υλικά: | Πολυουρία πυριτίου |
EPDM ραδιοτηλεόραση συνθετικό καουτσούκ διαπερατός τύπου τροχιά τρέξιμο Iaaf πιστοποιημένο
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος/πράσινος/κίτρινος/μπλε |
| Δάχος: | 13mm |
ISO συνθετικό καουτσούκ τροχιά τρέξιμο ηχομόνωση ανθεκτικό στη φθορά πάτωμα διάδρομου
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |

