Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ iaaf athletic running track ] αγώνας 263 προϊόντα.
Σχολική περιβαλλοντικά SPU τρέχοντας διαδρομή/δάπεδο διαδρόμων
| Υλικό: | SPU |
|---|---|
| Χρώμα: | GREEN/BLUE/RED |
| Ανθεκτικά έτη: | Πάνω από δέκα έτη |
Αδιάβροχος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου λαστιχένιος για το τρέξιμο της διαδρομής
| Οριοθέτηση της λειτουργίας: | δομική κόλλα |
|---|---|
| μορφολογία: | γαλάκτωμα νερού |
| Εφαρμογή: | παιδική χαρά, σχολείο, εμπορικό κατοικημένο κτήριο |
Συνθετικό λάστιχο IAAF που δαπεδώνει το σκληρό ελαστικό στρώμα απομονωτών
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Συνθετικό πολυουρεθάνιο που τρέχει τις αθλητικές διαδρομές για την παιδική χαρά
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Ηχομόνωση Αντι-ΥΡ συνθετική πίστα για τρέξιμο Γεματιστό πάτωμα Τρόπος τρέξιμου
| Παιχνίδι:: | Γεωργία τροχιάς αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
το διεθνές πρότυπο IAAF 13mm ενέκρινε τα αντι UV εμφανιμένος υλικά αθλητικών τομέων για την αθλητική τρέχοντας διαδρομή
| Δάχος:: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Πιστοποιητικά:: | Δελτίο ΕΚ 6-1994, σημείο 2.1. |
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε. |
Υλικό συνθετικού καουτσούκ
| Αξία κατά της ολίσθησης:: | 56 |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη (MPA): | 1.12 |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Αντι UV υπαίθριο αθλητικό λαστιχένιο τρέχοντας δάπεδο διαδρομής
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
0.8Mpa λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου για το τρέξιμο των κόκκων διαδρομής EPDM
| Συνδέοντας λειτουργία:: | Δομική κόλλα |
|---|---|
| Μορφολογία:: | Γαλάκτωμα νερού |
| Όνομα προϊόντων:: | Σύνδεσμος πολυουρεθάνιου για τους λαστιχένιους κόκκους, τρέχοντας διαδρομή, κόκκοι EPDM |
Καμία εξασθενίζοντας διαδρομή φυλών που δαπεδώνει την προστασία του περιβάλλοντος
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.48 |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |

